Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kavetol tenyleg fogyni lehet?

A kavetol tenyleg fogyni lehet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát percekig gondolkodtam a jó fene az az "akave"... XD

Ha esetleg a kávéra gondolsz, attól nem lehet fogyni. Igaz van vízhajtó hatása, de nem annyi a vízveszteség, amit a mérleg kimutatna. na meg ugye iszol is napközben elég folyadékot, tehát vissza is pótolod természetes módon.

2014. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, bár nyilván az elfogyasztott mennyiségtől is függ.

Kedvező a rostos anyag tartalma.


"Az agave mint élelmiszer


A növény szára és a levelek töve a nem zöld rész ehető, meglehetősen sok szénhidrátot tartalmaz..."

Én erre asszociáltam..

2014. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmitől sem lehet fogyni!

Maximum annyi igazság van benne, hogy én ha pl. éhes vagyok, és iszom egy kávét, elmúlik az éhségem, de ez nem valami jó ötlet, így én már csak evés után/közben iszom. Maximum akkor jó ha nem is igazán vagyok éhes, caak a szememmel :D

2014. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felpörgeti az anyagcserét, ha így vesszük valamennyit ér, de csak maga a kávé nem sport és diéta nélkül.
2014. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!