Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így menni fog a fogyás?

Így menni fog a fogyás?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja kezdtem el. 1000kcal körül eszek, kevés zsírosat, kicsit több szénhidrátot, fehérjét pedig többet, mint eddig. Mozgás, az ez az edzés naponta (vagy más, hogy nem mindig ugyanaz legyen, de hasonlóak, ugyanerről erről a csatornáról..) :

https://www.youtube.com/watch?v=9SCcuH-9W58

Meg 4x 15 perc futás ( vagyis kisebb szüneteket tartok közöttük..), ezen kívül,tesi óra, külön óra.

Folyadék (csak víz), azt is sokkal többet iszok, kb. 3-4 litert egy nap, eddig egyet se ittam.. Szóval, egészségtelenül ettem, még kb. 3 nappal ezelőtt. :D

Köszönöm a válaszokat előre is.

15/L.



2014. nov. 2. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom az arányaidat, de 1000kcal az eléggé koplalásnak tűnik, mert belassítja az anyagcseréd, ami akadályozhatja a fogyást, de ha azt nem is.. a súlytartást később biztosan. Az jó, ha több fehérjét eszel, de a zsír-szénhidrát arányt megfordíthatnád, ha neked úgy kényelmes, de arra nem mindenki tud átállni. Ezenkívül a kalóriadeficit lenne a fontos, meg hogy azonbelül is minél egészségesebben, változatosan egyél:)

Egyébként szerintem menni fog, hajrá!

2014. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondolkoztam, hogy meg kéne fordítani, a zsírt, és a szénhidrátot... :) 1000kcal az koplalás?: Mert nekem ez így pont jó, szóval nincs az, hogy kaparom a falat az éhségtől. :D

Még egy kérdés ha most vagyok 54-55kiló körül (165cm), akkor mennyi idő alatt tudok így lefogyni 48 kilóra?

2014. nov. 2. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1 kiló fogyás a normális körülbelül, de ne ijedj meg ha egy kicsit több idő lesz, mert most is teljesen normális a testsúlyod és úgy nehezebb fogyni.
2014. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!