Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek futni azzal...

Ha elkezdek futni azzal fogyhatok?

Figyelt kérdés
Meg mondjuk sokat vizet iszok,6 után nem eszek ? Vagy semmit se fogyhatok így ? Igazából a diétával az lenne a gond,hogy nem lenne rá idő,meg suliba is vagyok,3-kor érek haza meg minden.Ráadásul ugye az alkoholt is el kellene hagynom ? Mert azt hallottam az is hizlal,ráadásul minden hétvégén iszunk egy kevéskét,vagy többet,meg néha beverünk egy pizzát,vagy hambit,azt se akarom kihagyni,hogy a többiek ott esznek én meg csorgathatom rá a nyálamat :(

2014. nov. 1. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 105kg, 18/F
2014. nov. 1. 22:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat pizzazal meg pialj nyugodtan, ha nincs akaraterod, akkor ugyis baxhatod az egeszet.


A 6 utan nem eves baromsag, a sok vizivastol sem fogsz fogyni, legfeljebb jot teszel a vesednek.


Kevesebb kaloriat kell bevinned mint amennyit felhasznalsz, ennyi a lenyeg. Pusztan a futastol nem valoszinu hogy sokat fogynal, a hangsuly egy komolyabb sulyvesztesnel mindig a kajan van.


Amugy mi az hogy nincs idod a dietara? Nincs idod kevesebbet enni?


Olvasd vegig a kerdesed, csak a kifogasokat keresed, hogy neked miert is nem menne ez a dolog. Nincs ezzel baj, nem lehet mindenki vekony, koverkent is lehetsz boldog.


Majd ha tenyleg elhataroztad magad, gyere vissza aztan megvalaszoljuk a valodi kerdeseidet is.

2014. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Először józanodj ki, aztán dönts el mit akarsz: haverok, buli, fanta vagy normális élet! A kettő nem ugyanaz és együtt sem működik!
2014. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kevesebb kalória... ha eddig 2 zsemlét ettem,most egyek egy zsemlét ?
2014. nov. 2. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár éve még egy országos lefedettségű cégnél voltam mérnök. Állandóan úton voltam, így semmire nem jutott időm. A sok üzleti ebéd és vacsora, illetve az autós éttermekben és benzinkutakon elfogyasztott ételek megtették a hatásukat, 85 kg-ról 110 kilogrammra híztam (185 cm magas vagyok)röpke két év alatt. Akkor kezdtem érezni, hogy baj van, amikor a feleségem már nem "kívánt" annyira. Ugyanúgy szeretett, de mégsem az az ember voltam, aki korábban. Rá kellett döbbennem, hogy ez így nem mehet tovább. Szerencsére pont akkor jött egy lehetőség, mérnökségi csoportvezetőt kerestek az egyik közeli multihoz. Megpályáztam és felvételt nyertem. Megszűnt a "cigány" élet, rengeteg szabadidőm lett. Be tudtam vezetni a rendszeres étkezést is. Elkezdtem megválogatni, hogy mit eszek meg és az adagokat is csökkentettem. Én például kerülöm a fehér lisztből készült pékárukat, ételeket, illetve az édességeket és nassolni valókat. A burgonyát és a gyorséttermi kajákat ugyanúgy. Helyettük zöldségeket, gyümölcsöket és fehér húst ettem. Nagyon lassan tudtam csak teljesen átállni erre az étrendre, nem tagadom néha elgyengültem és akkor bezabáltam rendesen (falási roham). Ez amolyan kettős érzés volt, mert a jóllakottságot követő elégedettség mellett ott volt a bűntudat is. Ilyenkor napokig gyenge embernek éreztem magam, akinek nincs uralma a teste felett. A diéta mellett nekiálltam rendszeresen mozogni, igaz nekem 110 kilósan már nem ment a futás. Folyton fájtak a térdeim, pedig csak 29 éves voltam. Elkezdtem inkább úszni és itthon edzeni. Hajnalban jártam úszni, hogy minél kevesebben lássanak fürdőgatyában, annyira szégyelltem magam. A futás helyett maradt a séta. A kocsit is leraktam, gyalog jártam dolgozni az 5 kilométerre lévő munkahelyemre. Csak esős időben mentem kocsival. Kb. 95 kg voltam, amikor már futni is tudtam, már nem volt megterhelő. Én egy módszert követtem csak, több kalóriát égessek el, mint amennyit beviszek.


Másfél év alatt visszafogytam 83 kg-ra. Nem volt könnyű, de nem is lehetetlen. Nem akartam túl gyorsan fogyni, hogy a bőrömnek legyen ideje igazodni a helyzethez. Most már ott tartok, hogy élvezem a mozgást, ha egy-egy nap kimarad, akkor hiányzik is. Most is figyelek az étrendre, de már bármit ehetek, ha mértékkel csinálom. Egy-egy sörözés és pizzázás is bőven belefér.


Szóval fel a fejjel, egy kis kitartással és akaraterővel elérheted a célodat. Nem lesz könnyű, de nem is lehetetlen.

2014. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
Ha 105 kg vagy, akkor ne futással akarj fogyni, mert tönkrevered a felkészületlen ízületeidet, és nem is bírod olyan sokáig, hogy érdemben fogyj tőle. Egyelőre válassz olyan edzést, ahol nem a testedet kell dobálni (akár úszás, biciklizés.)
2014. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úszni nem fogok ,mert szégyenlős vagyok,biciklizni régebben eljártam,de szerintem nem nagyon lehet vele fogyni,futni is voltam régebben,de feladtam,fél órát simán bírok futni,az elég lesz egyenlőre,aztán majd később belejövök. Az mindegy,hogy mikor futok ? És a közelben van park,szóval tudok kavicson futni,az jobb mint a beton.
2014. nov. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!