Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étrendemről?

Figyelt kérdés

Tudom, kismillió ilyen kérdés van, de egy ilyet én is szeretnék feltenni, csak h biztosra menjek.

reggeli: 2 sonkás szendvics (tudom lehetne teljes kiőrlésűből, de anya azt mondta nem hajlandó csak az én kedvemért annyival többet kiadni érte :S), 2 deci tej

10órai: 1 naracs

ebéd: hagymaleves (nagyon kevés liszttel), mellfilé párolt vegyeszöldséggel

uzsi: 1 alma

vacsora: kaszinótojás (csak pirospaprika, só és hagyma van benne) alma-répa salival.

ez kb 1300 kcal, ami kevesebb, mint amit eddig ettem.

vagyis így jó? vagy egyek több kcalt, hogy ne lassuljon az anyagcserém? chra nézve 125g


2010. jan. 26. 23:21
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
90%
szerintem jó ez a diéta és meg is értelek téged. én tudod mit vettem? cottage cheese-t ami olcsó finom kevés benne a kalória és sok a fehérje. szerintem a túró és a sajt közötti átmenet. én sparba vettem. próbáld ki!
2010. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

A "személyi edző" abból él, hogy mindenki hülye, csak ő helikopter. Mindegyik azt hiszi, hogy ő sz.rta a spanyolviaszt a legújabb étrend kitalálásával, és az a vicc, hogy a legellentmondásosabb programokkal is ronggyá keresik magukat.

Nincs rájuk szükség. Az emberek 5000 évig tökéletesen jól elvoltak személyi edző nélkül - nem híztak meg, mert mozogtak és egészségesen táplálkoztak. NEM ÚGY egészségesen, hogy ha napi négy és félszer táplálkozol, és két alma helyett csak fél almát eszel meg, akkor kretén vagy, hanem normálisan, emberi léptékkel, matematika nélkül.

2010. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%

Nincs ránk szükség? Hujjuj... Az emberek 60%-a kórosan elhízott...

Hagyjuk már ezt az 5000 évig mindenki jól nézett ki dumát! Te most arról beszélsz amikor 200 évvel ezelőtt nem volt mit enni, és a földesurak és gazdag emberek jóléte abban nyilvánult meg, hogy kövérek voltak, mint a disznó, a szegények meg soványak?? Nézz meg egy 30-40 évvel ezelőtt készült "balaton retro"-t és kukkantsd meg hogy néztek ki az emberek... 40 felett az emberek 70%-a olyan kövér volt már akkor is, mint a disznó. Ez hülyeség, hogy a személyi edző az hiszi ő az isten... Azt mondja el, hogy tökéletesen hogyan kell edzeni, és étkezni. Vagy ha te elmész egy befektetési tanácsadóhoz, akkor azt várod, hogy ne a legprofibban mondja el a dolgokat? Én elmondom mi a tökéletes, te meg eldöntöd, hogy mi a cél... Nyilván a full szálkás sportoló és az átlagos háziasszony étrendjében lehetnek eltérések. Előbbi jóval szigorúbb.

2010. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
akkor vki mondja meg, h mihez kezdjek, ha nincs havi 100.000rünk egészséges kajára, nem fürdünk a mellfilében, a zöldség télen rohadt drága és örülünk ha paprika meg uborka van az asztalon, hogy a rozskenyerekről még szó se essék...
2010. jan. 27. 19:23
 15/27 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz ez egy az egyben rossz. Zsírt ilyen diétával nem, vagy csak minimálisat fogsz veszíteni. De ha nem akarsz fogyni akkor elmegy, csak emelj az adagokon.
2010. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kedves személyi edző, Te továbbra is csak arcoskodsz de állításoddal ellentétben rohadtul nem mondta még el a kérdezőnek, hogy mit csináljon! Mindannyian epekedve várjuk, hogy megtedd!
2010. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem kell 100 ezer a kajához. Én tökéletesen kihoztam az étrendemet havi 45 ezer forintból, de esetedben szerintem napi 1000-1200 forint elég lenne naponta. És minden nap ehetnél csirkemellet, fél kilót. Ez mellé kis rizs, zabpehely, zöldség. Esetleg egy doboz fehérje.

Okosan kell csinálni, ennyi. De nem zsemlét meg hasonló szarokat összeenni.

2010. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
hmm napi 1000 forint. nem is hangzik rosszul. kár h 5en vagyunk, ami napi 5000, és ha ezt beszorzod 30cal (ugye 1 hónap), hoppá, 150.000. kicsit ellentmondtál magadnak :D ez az összeg kb a 3/4ede annak, amit a szüleim megkeresnek. de ugye van olyan h villanyszámla, lakáshitel, gázszámla...
2010. jan. 27. 19:41
 19/27 anonim ***** válasza:

Jó, én nem tudtam, hogy hányan vagytok. Én csak anyukámmal élek, tehát olyan hatalmas gondot nem jelentett. De így érthető, hogy nem tudod megoldani.

Egyet tehetsz: tanulsz és pénzt keresel. Aztán előbb-utóbb önellátó leszel, akkor majd ehetsz amit akarsz. Sportolj sokat és egyél sokszor keveset, az is segít valamennyit.

2010. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19.29, már leírtam az első oldalon... te zseni
2010. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!