Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étrendemről?

Figyelt kérdés

Tudom, kismillió ilyen kérdés van, de egy ilyet én is szeretnék feltenni, csak h biztosra menjek.

reggeli: 2 sonkás szendvics (tudom lehetne teljes kiőrlésűből, de anya azt mondta nem hajlandó csak az én kedvemért annyival többet kiadni érte :S), 2 deci tej

10órai: 1 naracs

ebéd: hagymaleves (nagyon kevés liszttel), mellfilé párolt vegyeszöldséggel

uzsi: 1 alma

vacsora: kaszinótojás (csak pirospaprika, só és hagyma van benne) alma-répa salival.

ez kb 1300 kcal, ami kevesebb, mint amit eddig ettem.

vagyis így jó? vagy egyek több kcalt, hogy ne lassuljon az anyagcserém? chra nézve 125g


2010. jan. 26. 23:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Vélemény? Ez egy jó kaja. Bár én megehetném!... Hagyma, paprika, sonka... nem ettem vagy 3 éve.
2010. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem értem mi a baj... sonkát csak reggel ettem, de tudtommal ha nem koplalok, akkor reggelire többmindent ehetek, mint mondjuk vacsorára. a hagymából nagyon keveset tettem bele, a piros paprika meg egy fűszer... az nem hiszem h hízlalna. ja és a normál paprika meg zöldség, amit itt ugye mindenki ír, h azt kell sokat enni. nem tudom, én értettem félre vmit?
2010. jan. 26. 23:46
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
igen félreértetted,nem mondta hogy rossz az étrended :) szerintem is rendben van
2010. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem minden rendben az étrendeddel. Zöldséget nyugodtan lehet fogyasztani, a pékárut reggelire hagyni. Mozgást ne felejtsd!

Kitartást a fogyihoz:) Ügyes legyél!

2010. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

megnyugodtam :) igen, azt elfelejtettem h van naponta fél óra futás + 1,5 l víz.

köszönöm mindenkinek :)

(azért ha vki kifogásol vmit ne fogja vissza magát:D)

2010. jan. 27. 00:12
 6/27 anonim ***** válasza:
Nagyon guszta, jól hangzik. Meglesz a hatása, ha ezt tudod tartani.
2010. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

ez a kaszinó hogyan készül?

(mert a majonézes(olajos, amit eszek, nem fogyis)

2010. jan. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

10 percig főzöm a tojásokat, aztán kettévágom, kiszedem a sárgáját. összetöröm őket villával, teszek hozzá pirospaprikát, egy kis hagymát (vagy 5-6 kockát), foghagyma port (abból tényleg nagyon keveset, csak az íze miatt), néha, ha kevesebbre jön ki az egész napi kajamennyiség, reszelek bele egy kis sajtot. jól összekeverem, és visszatöltöm. zöldségekkel szoktam enni, de most a répasaláta jobban esett :)

ha nagyon száraz így neked, szerintem simán belefér egy evőkanál olivaolaj bele :)

2010. jan. 27. 12:24
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Már hogy lenne rendben???? Már hogy lenne jó??? Először is egy db. gyümölcs az nem étkezés. Tehát 3-szor eszel egy nap, ez kevés. Reggelire sonkás szendvics. A fehér kenyér úgy rossz ahogy van, és ha a sonka nem csirkemell, akkor az is max jó zsíros.

A tej is mintha víz lenne, max egy kis cukor van benne meg zsír... vitamin és ásványi anyag nincs, mert ezek nem láttak tehenet... tejporból készül mind.

Hagymalevesnek semmi értleme, a liszt az nem jó, amúgy meg a hagyma semmi, a víz meg víz.

Kaszinótojás... van benne egy nagyon kevés fehérje, a sárgája tiszta zsír, paprika-alma-répa... ez megint semmi.


Majdhogynem nulla fehérjét viszel be, sokkal több húst kéne, vagy csirkemell sonkát, vagy roston csirkemellett, szénhidrát is kéne, zabpehely, barnarizs. A gyümölcsökből és zöldségekből származó szénhidrátokat soha nem számoljuk bele a diétába!!!!

És napi 5-6 normális étkezés kéne.

Ez teljesen rossz...


Egy dietetikus személyi edző

2010. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

na jó, előző, akkor írd meg mit, ha ezt se meg azt se. írtam h párolt csirkemellet ettem ebédre. meg h sonka, az nálam alap h csirke mert a disznóhúst meg nem eszem.

és nekem egy gyümölcs is étkezés, egyszerűen ha reggel 8kor reggelizek, 1kor meg ebédelek, a 2 közé már nem tudok beszúrni még vmi húsosat, az az 1 alma pont jól esik, ha többet ennék, rosszul lennék.

a teljes kiőrlésűről meg írtam, h anyukám nem hajlandó megvenni. és igaza is van, mert rajtam kívül 2 tesómat kell etetnie, meg apámat, aki jó nagy darab. és egyáltalán nem vagyunk eleresztve pénzzel, márpedig a teljes k. kenyérért kétszer annyit is elkérnek. ha 1 hónapra kiszámolod, h az mennyi plusz, akkor te is látod, h nem arról a 100 forintról van szó. és a hússal ugyanez a helyzet. nem engedhetjük meg magunknak naponta 3x a mellfilét stb, és azt mondom, amíg az egészséges táplálkozás a gazdagok kiváltsága marad, addig ez a maximum, amit ki tudok hozni az egészből. lehet szidni...

2010. jan. 27. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!