Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étrendemről?

Figyelt kérdés

Tudom, kismillió ilyen kérdés van, de egy ilyet én is szeretnék feltenni, csak h biztosra menjek.

reggeli: 2 sonkás szendvics (tudom lehetne teljes kiőrlésűből, de anya azt mondta nem hajlandó csak az én kedvemért annyival többet kiadni érte :S), 2 deci tej

10órai: 1 naracs

ebéd: hagymaleves (nagyon kevés liszttel), mellfilé párolt vegyeszöldséggel

uzsi: 1 alma

vacsora: kaszinótojás (csak pirospaprika, só és hagyma van benne) alma-répa salival.

ez kb 1300 kcal, ami kevesebb, mint amit eddig ettem.

vagyis így jó? vagy egyek több kcalt, hogy ne lassuljon az anyagcserém? chra nézve 125g


2010. jan. 26. 23:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi mennyire drága, de egy fej brokkoli ami legalább 2-3 napra elég, az 200 Ft. a te fehérje szükségleted napi 100 gramm, ez 40dkg csirkemell, ami kb. 400 ft. egy fél kilós barnarizs 240 Ft. ami elég neked 4 napra. A víz inni ingyen van... Ez napi 530 Ft. naponta... úgy, hogy 5-ször ettél... Ez így egészséges, és ennél olcsóbban már n em lehet kihozni...

Brokkoli helyett sokféle zöldséget ki lehet hozni 200 Ft.-ból 3 napra.

2010. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
És még annyit tennék hozzá, hogy az egészséges táplálkozás a legolcsóbb... Később a gyógyszerek sokkal többe fognak kerülni... Picit gondolkodjatok el családilag, hogy hol tudnátok spórolni... Senki nem bagózik? Senki nem iszik alkoholt? Ha valaki elszív napi egy doboz cigit, akkor a fent leírt étrendet pöfékeli el... Lehet, hogy nálatok senki nem szív, csak egy példa volt.
2010. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

senki nem cigizik vagy iszik... ez egy ilyen ország 2 tanár nem tud eltartani 3 gyereket úgy, hogy mindenből kijöjjön :( és ha ezt látom, bele sem merek gondolni h mondjuk egy gyári munkás hogy tartja el a családját...:(

egyébként ha pénz lenne, akkor se biztos h tudnék mit kezdeni a begyepesedett "nagyanyád is ezt ette" mondatokkal meg h a töltöttkáposzta a jó kaja stb...

már így is eléggé fújnak rám itthon mert "különcködöm", külön kell rám főzni... (apának azért legyen ott minden ebédre a pörkölt...)

2010. jan. 27. 22:51
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy hogy ossza be a pénzét, hanem az étrendje! Érdekes, hogy ebben az országban mindenki szegény, mint a templom egere – bezzeg a más pénzét milyen könnyen be tudná osztani, azáltal, hogy mindenkit leszoktatna az dohányzásról, és pikk-pakk, minden gond megoldódik. Nem ilyen egyszerű:


@22:42: Már meg ne sértődj, de azt kívánom neked, hogy egy hónapig mást se ehess, csak kizárólag brokkolit, mellfilét és rizst! Aztán ha egy hónap múlva nem fordul ki a szádból az egyhangúság miatt, akkor beszélhetünk erről.


Én szigorú diétán élek, és néha már tényleg nem tudom, mit egyek, mert olyan szinten be van korlátozva az étrend, hogy igencsak törni kell az ember fejét, hogy mit állítson elő, ami ehető, meg nem fordul fel a gyomra már a szagától is!


A marhát sem nevelheted fel csupán szénán, a disznót sem moslékon, mert szétrúgja az ólat. Néha az is vágyik a változatosságra, és ki kell csapni legelni!


Aki fogyni szeretne, annak nagyon fontos, hogy amellett, hogy kalóriaszegényen táplálkozik, mellette változatos legyen az étrendje. Különben egy hónap után abbahagyja, és jön vissza a hízás. Nem véletlenül ugatják, hogy nem kéthetes rapidkúrákat kell tartani, hanem életmódot változtatni. Meg kell szokni, hogy egészségesebb ételeket eszik, kisebb mennyiségben – nem csak két héten át, vagy egy hónapig –, hanem egész életében, mint a betegek, akiknek nincs választásuk. Kellemetlen dolog, de lehet vele élni.


Talán azt hiszed, hogy a cukorbetegnek is olyan jó, hogy a folyamatos szurkálás mellett soha életében nem lakhat jól? Nem jó, de éhen nem hal, és csak így élhet.

2010. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

00.39, nem az volt a kérdés, hogy hogy ossza be a pénzét, de ez merült fel a részéről útközben! Ha olvastad volna a hozzászólásait a kérdezőnek, akkor tudnád! Ott rekedtünk meg, hogy nincs pénze arra amit írtam.

Erre a mit egyek egy hónapig dologra meg erősen rápacsáltál, mert kb. 10 éve így élek :) brokkoli, különböző zöldségek, mindig párolva. Csak csirkemell filé, csak barnarizs, zabpehely, puffasztott rizs, gyümölcsök, cottage cheese, sovány túró. Kb. havonta 1-2 alkalommal megeszem valamit amit nagyon kívánok. Egy szelet pizza, vagy valami süti. Baromi jól elvagyok így, tele vagyok energiával, iszonyat jó erőbe vagyok, és végtelenül jól nézek ki :) Én így jól érzem magam, egyáltalán nem szenvedek... Szóval erről ennyit.

2010. jan. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

utolsó, az elején sem volt nehéz? nem voltak rossz napjaid, amikor azt mondtad ölni tudnál egy tál spagettiért?

hogy sikerült végig betartani?

2010. jan. 28. 09:02
 27/27 anonim ***** válasza:
57%
annak a dietetikus személyi edzőnek üzenném az első oldal legalján hogyha ezeket nem szabad megenni, akkor MIT LEHET?? ez tök jó így!! az jobb lenne talán ha csak brokkolit enni spenóttal?-.-" ne hallgass rá, így jó lesz!
2010. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!