Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lehet tartani...

Mennyi ideig lehet tartani hogy csak gyümölcsöt eszem?

Figyelt kérdés
Egy nap 2-3 banán + 30 dkg ananász / 1-2 alma / 2 narancs.
2010. jan. 27. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia ,79 ről 71 re jöttem le de még akarok fogyni ,úgyhogy azt hiszem,hogy még egy ilyen 3 hetes gyümölcs kúrát megcsinálok hamarosan. A 13:15 ös voltam.
2010. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam ,de reggeli:1 alma volt ebéd:2alma és körte vacsora:egy kis káposzta magába,nekem alacsony a vérnyomásom-nem tudom,hogy ez befolyásolhatta ezt-,de estére eléggé megszédültem :S 1 napig csináltam ,soha többi nem csinálok ilyen baromságot!Most redesen eszek sokat mozgok,és ezt be is lehet tartani hosszútávon.Úgyhogy én sem ajánlom!
2010. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy hogy bírja a gyomrod.

Én a 4. napon rosszul lettem, és ki jött belőlem minden a sok savtól. Amúgy remélem tudod, hogy tönkreteheted vele magad ha sokáig csinálod.

2010. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

5 (!) éve folyamatosan ezt csinálom, és lefogytam 121 kg-ról 58-ra. Azóta is tartom a súlyom. Semmi mást nem fogyasztok csak gyümölcsöt. Még zöldséget sem eszem. Félévente teljes kivizsgálásra megyek. A vérképem tökéletes! Jól vagyok, nem fáj a fejem, a vérnyomásom rendben, fitt vagyok és energikus. Előtte vega voltam, most már csak gyümölcsöket eszem.

Érdekes nekem nem marja a gyomromat a gyomorsav. Az igaz, hogy az elején a narancs és a mandarin után rossz volt, de mára már ez sem okoz gondot.

2010. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó ég! 5 éve?! És soha nem kívánsz enni vmi mást? :O
2010. jan. 28. 19:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a poén ebben az egészben, hogy ha ezt elkezded, és a kezdeti "elmebeli hülyeségeken" túl tudsz jutni, akkor csak előnyhöz jutsz általa. Arra gondolok, hogy meg kell küzdened a fejedben lévő beidegződésekkel, hogy "jaj, fehérjehiányos leszek, jaj, szénhidrátot nem eszem és mi lesz velem".... stb. Az igazság az, hogy a gyümölcsökben megtalálható MINDEN, amire szüksége van az emberi szervezetnek. Akárki akármit mond. A mai túlzott fehérjebevitelre (hús, hal) ösztönöznek bennünket, holott napi maximum 30 gramm fehérjére van az embernek szüksége. Elhiheted, hogy végignéztem az összes oldalt itt a neten, ami ellene és mellette szólt, hogy gyümölcsevő legyek. Az összes szakirodalmat elolvastam, és végigjártam több természetgyógyászt. Lassan doktorálhatnék a témából. Csak érdekességként: volt egy rákos barátnőm, akinek én állítottam össze az étrendet, és az orvosok több évi kemoval és gyógyszeres kezelésekkel alulmaradtak egy egyszerű lánynál, aki pusztán egy étrendet adott a barátnőjének, és alig 3 és fél hónap alatt eltűnt a szervezetéből a rák!!!! Hidd el, hogy semmi, de semmi bajt nem tudsz csinálni magaddal, ha a természetes gyümölcsöket fogyasztod! És arra a kérdésedre, hogy nem is kívánok mást enni, azt tudom válaszolni, hogy korábban édességfüggő voltam (napi több tábla csoki, chips, stb) és minél többet ettem a gyümölcsökből, annál kevésbé kívántam bármi mást. Egy idő után a természetes ízérzékelésed is visszatér, és teljesen más ízeket fogsz felfedezni az almában, körtében, banánban, mint amit eddig éreztél. Sokkal édesebb, lédúsabb lesz, meglátod. Szóval csak bátran! Beáll a súlyod a normálisra egy idő után, és tovább nem fogsz fogyni. Az emberek összes gondját-baját a helytelen táplálkozás okozza. Eszik a sok szemetet, aztán csodálkoznak, hogy köszvényesek, rákosak, meg még sorolhatnám. Na mindegy. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Üdv!
2010. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
és csak nyersen fogyasztod őket és önmagában? vagy mondjuk megpárolod kicsit, egy kis fahéj, vagy esetleg gyümölcssalátaként mondjuk natúrjoghurttal.
2010. jan. 31. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!