Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni min.10, de...

Le akarok fogyni min.10, de nem tudom hogyan? 13/L

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok-sok sporttal, és egészséges (mindent tartalmazó!) táplálkozással. 13 éves vagy, nehogy nekiállj koplalni, egy életre tönkrevághatod magad. Mozogj, fuss, esetleg keress valami táncot, hasonlót. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, húst, és teljes kiőrlésű gabonaféléket. És sok mozgás!
2014. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tornázz!

Most egész életedre tudod összeszedni az izmaidat.

Ha most elmulasztod, később talán 3-szor ennyi munkával tudod pótolni.

Nehogy koplalj, mert visszafelé is ugyanez a helyzet!

Ha most visszamaradsz a fejlődésben, annak egész életedben hatása lesz.

2014. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy, hány kiló?


Ha sok a súlyod, akkor arra kell csak odafigyelned, hogy az ne változzon.

2014. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

156 cm 69 kg. Kérdés alatt megírtam, de valami hiba lehetett.

Itthon akarok tornázni, de csak hétköznap. Koplalni eszem ágában sincs, csak odafigyelek hogy ne egyek túl sokat.

Abban kérném a segítségeteket hogy írjatok torna gyakorlatokat, ami főként fogyaszt, és egy kicsit erősít. Erre naponta max. 1 órám van, itthon. Nekem igazából csak a sok zsír a bajom, mert erősnek erős vagyok. Nem vagyok olyan aki semmit sem csinál, tesi órán is jó vagyok.

2014. nov. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!