Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan "szokjak le" az evésről?

Hogyan "szokjak le" az evésről?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget eszem,vagy unalmamba,vagy mert tényleg éhes vagyok,de sajnos nem tudok mértéket tartani:S Van amikor elhatározom magam,hogy mostantól keveset eszem,ez megy is,de csak ideig-óráig...aztán bekattan az agyam,és elkezdek enni,sőt zabálni,és nem tudom abbahagyni:(úgy vagyok vele,hogy ha már ennyit ettem,eszem még többet,és többet,és ez napról napra csak több lesz.unalmamba,idegességembe,bánatomba,vagy ha boldog vagyok akkor is eszem.január elején sikerült lefogynom 3 kg-t,de azóta már szerintem a duplája visszajött,még nem mertem megmérni magam.legutóbb 666 kg voltam,a 164 cmhez:Studom hogy nagyon sok,de nem bírok leállni.segítsetek!Hogyan ne egyek?

17L


2010. jan. 27. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet leszokni az evésről, hogy amikor azt érzed hogy ennél, megiszol fél liter ásványvizet. Eltömi a gyomrodat és a harmadik után már okádnod kell mjad, és eszedbe sem jut enni.
2010. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Fogd és láncold le a hűtőt és rakj rá egy lakatot
2010. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!