Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm ajánlotta ez igaz...

A barátnőm ajánlotta ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

sajnos van egy pici pocikám. El szeretném tünteni.mert hát megyek bulizni az alpokba :) ezt ajánlotta a legjobb bajátnőm hogy lefogggyak : [link]

mit gondiztok róla?

ne itélj meg az irásom miatt..csak értelemes válaszokat várok. köszi pusziii.


2010. jan. 28. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Heti 1 kg-nál többet nem lehet zsírból fogyni, ez tény. Lehet vele vitatkozni, de felesleges. Ha bármilyen étrend ennél többet ígér, az hazudik. Sőt már azzal hazudik, hogy ígér bármit is, mert nem vagyunk egyformák!!!! Napi 3 étkezés kevés, nem tartom jó étrendnek. Leírtuk már 1000-szer itt sokan, hogy mik az alapjai egy korrekt diétának, keresgélj picit.


Egy orvos dietetikus aki a tetejébe még személyi edző is :)

2010. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ne itélj meg az irásom miatt"

Ha tudod, hogy sz@rul írsz, miért csinálod?

2010. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondizom, hogy ha le is fogysz valamennyit,(ami nem zsír lesz), azt hamar visszaszeded, ezen kívül rosszul is leszel.
2010. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ez az étrend. Én kb. egy éve hasonlót alkalmaztam (nem olvastam sehol, csak nagyjából ilyen dolgokat ettem én is), és szépen leadtam 10 kilót, amiből így egy év után azt mondhatom, hogy összesen 2 jött vissza. Arra készülj fel, hogy valamennyi mindig visszajön. Mondjuk én a diéta abbahagyása után nem tértem vissza teljesen az addigi étkezésemhez, azaz késő este már nem álltam neki melegszendvicset enni - nekem ez volt a legrosszabb étkezési szokásom -, de azért a diéta után olykor megettem ebédre a csülköt, a töltött káposztát, stb, csak arra figyeltem/figyelek most is, hogy este már ne egyek hízlaló dolgokat.

Szóval szerintem próbáld ki nyugodtan ezt a diétát, nem rossz. De ezektől a mintaétrendektől mindig a falra mászom, olyan kajákat írnak benne néha... Erre az Isten pénze nem elég. Meg én megnézném azt, aki ebédre megsüt EGY szelet pizzát. Na mindegy, viszont HASONLÓ jellegű ételeket készíthetsz, meg nyilván nem fogsz minden napra mást főzni, nagyobb adagban meg lehet ezeket csinálni, ha nem zavar, hogy két három napig ugyan azt eszed.

2010. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó lehet de szerintem ként enned tízórait és uzsit is, és ne fogyj hetente 1 kg-nál töbet
2010. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!