Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet TARTÓSAN lefogyni?

Hogyan lehet TARTÓSAN lefogyni?

Figyelt kérdés
Hogyan változzak meg? Úgy érzem képtelen vagyok arra,hogy ne egyek minden étkezéshez csokikát,kenyeret,chipset. Fokozatosság? Vagy mi legyen? Oké a sport,azt tudom. Mit tehetnék? Nagyon el vagyok keseredve már magam miatt :(
2014. nov. 14. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

'Úgy érzem képtelen vagyok arra,hogy ne egyek minden étkezéshez csokikát,kenyeret,chipset. '


Ameddig ezt ugy erzed, sehogy. Ha nincs onkontrollod, se fogyni, se semmi mast nem fogsz soha elerni, mert mindig a konnyebb utat valasztod.

2014. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eletmodvaltoztatassal.


Olyan "fogyokurat" talalj ki, amit egy eleten at vinni tudsz. A drasztikus modszerek ezert nemjok, mert utana visszatersz ahhoz az eletmodhoz ami a hizashoz vezetett, annak meg ugyanaz lesz az eredmenye.


Olyan etrendet alakits ki, amivel egyutt tudsz elni.


Ehetsz kenyeret, de inkabb teljes kiorlesut, es lehetoleg csak reggelire.


Csokit/chipset lehet szeretni, de ne edd minden nap, ne edd allandoan, es foleg ne szamolatlanul. Mondjuk vedd meg minden honapra elore az abban a honapban elfogyaszthato mennyiseget, es oszd be.


Ez ugyanolyan mint a sporolas, ugy nem lehet meggazdagodni hogy szorod szorod a penzt, aztan egyszercsak eszbekapsz, akkor felevig kenyer es viz, nem koltesz semmire, nem szorakozol, minden fillert felreteszel, aztan felev utan mikor mar kezdesz jol allni hirtelen beut hogy ah, nem birok igy elni es elvered a penzt valami marhasagra.

Az nem beosztas hogy felevig sporolsz aztan koltekezel amig megint minuszba nem mesz.

Ugyanugy az nem egeszseges eletmod hogy zabalsz hizol, aztan parhet kemeny fogyokura ciklusok valtogatjak egymast.

2014. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ez teljesen igaz,de nem tudom pl mennyire fontos a rendszeres étkezés? Képtelen vagyok rendszeresen enni sőt csak egyszer eszem egy nap reggeltől-estig :/
2014. nov. 14. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Te most a kifogasokat sorolod. Ha sajnalatot, egyutterzest varsz, rossz helyen kopogtatsz. Ha nincs onuralmad, maradj kover, ennyi.
2014. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én magam sem szeretek akaraterőt használni fogyáshoz, inkább élvezetes életmódot kerestem magamnak - de a te szinted valami más...

"Úgy érzem képtelen vagyok arra,hogy ne egyek minden étkezéshez csokikát,kenyeret,chipset."

Ezt azért látod, hogy nem kicsit durva, ugye? Vegyél már erőt magadon. Nem mondom, hogy sose egyél csokit, én is eszem néha, de nehogy már ne tudj felkelni és enni egy tisztességes, finom, tápláló ételt, csoki nélkül. Próbáld meg, s ha minden kötél szakad, akkor is mondjuk egy kocka étcsokit egyél, én saját csokikrémet csinálok, cukor nélkül (de azért édesítővel, mert a kávé még megy édesítés nélkül, hosszú szoktatási folyamat után, de a csoki... az nem).


Viszont nagyon számít, hogy milyen összetételű ételt eszel. Én is tudnék olyat enni, ami után édességre vágyom egész nap (egyes szénhidrátok ezt váltják ki nálam) s ez nagyon erős, nem szoktam ellenállni neki. Inkább eleve úgy eszem, hogy ne jöjjön ez a butaság. S ha enyhe a vágy, csak megkívánsz valamit, mert finom, de igazából tudod, hogy nem kell... Akkor azt azért illene tudnod figyelmen kívül hagyni. Totális kontrolltalansággal nem fog menni.

2014. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!