Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon éhes vagyok, pedig...

Nagyon éhes vagyok, pedig mindent úgy csináltam, hogy ez ne törhessen rám? Mit tegyek, így nagyon nehéz!

Figyelt kérdés
Áttértem a sokszor kevesebbre. 3 óránként eszem kis adagot, de evés után egy órával már éhes vagyok, két óra múlva meg már koncertet ad a gyomrom. Pedig durumtésztát eszek, teljes kiörlésüt, és tényleg 3 óránként eszem. Van hogy csak egy almát, van hogy 2-3 hamlettet, vagy zabfalatokat, vislit, tojást stb. Ebből kevésben van szénhidrát, azt értem, de ma például a tészta után egy órával már olyan éhes voltam, pedig nem ettem keveset, csak kevesebbet mint szoktam. Így nehéz kibírni ezt a "diétát", de kitartó vagyok, csak tényleg nehéz. Mit tegyek?
2010. jan. 28. 21:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és étkezés előtt, még egy nagy pohár csapvizet is megiszok!
2010. jan. 28. 21:03
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy, egyél. Csak válogasd meg, hogy mit, és ne egyél többet, mint amennyire tényleg szükséged van.
2010. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ha eszem amikor és amíg éhes vagyok, akkor úgy érzem nem fogok fogyni :) Amúgy épp az a baj, hogy szerintem bőven elégnek kellene lennie annak amit eszem, mégis érzem, hogy éhes vagyok.
2010. jan. 28. 21:07
 4/21 anonim ***** válasza:
Rágcsálj dióbelet, vagy mandulát, valami hiányzik a szervezetednek, azért érzed magadat éhesnek.
2010. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na erre még nem is gondoltam! Köszi az ötletet! Esetleg a tejtermék is hiányozhat? Mert mióta elkezdtem nem fogyasztottam semennyit belőle.
2010. jan. 28. 21:09
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

saját módszer: igyél egy nagy pohár citromos vizet, vagy kettőt! ettől eltelítődsz, viszel be C-vitamint és még finom is!

amúgy mindennemű szükséges tápanyagot beviszel a szervezetedbe? az előző komizónak igaza lehet hogy vmi hiányzik...

fehérje? gyümölcs zöldség? folyadék?

vitaminokat is szedhetnél :)

kitartás, gondolj a szép jövőre:)

2010. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de jobb mint a semmi, naponta megiszom egy multivitaminos pezsgőtablettát.

Napi minimum másfél liter csapvizet iszom, naponta eszek egy almát, húst, tésztát, rostokat, hát a zöldség egy gyenge pont, mert keveset szeretek. Ez minden nap kell? Mondjuk gondolom igen, de milyen mennyiségben?

2010. jan. 28. 21:31
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem értelek téged, miért sanyargatod magad két oldalról is? Ha jól értettem alacsonyabb kalóriatartalmú ételekre váltottál és mennyiségileg is kevesebbet eszel. Ez így nem jó. Egyél ugyanannyit, mint eddig, csak figyelj oda arra, hogy mit! Valamennyi szénhidrátra is szükséged van. Ha megéhezel egyél nyugodtan, de éppen csak annyit, hogy az első éhséged elmúljon.

Ja, és egyél répát! Szerintem nagyon finom, az agyad rágásszámolóját is ellátja infóval és minimális kalória van benne.

Amúgy kitartást!

2010. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és a cirtomleves vizet kipróbálom! :)
2010. jan. 28. 21:32
 10/21 A kérdező kommentje:

Nyers répát? Mert főzve nem szeretem, nyersen még nem próbáltam :)

Egyébként, igen, így csinálom, mert annyira megdöbbentem, hogy az eddig és még mindig dícsért alakom (nőies, domború, formás) nem fért bele semmilyen 32-es nadrágba, és a 178 centimhez 80 kilót mutat a mérleg, hogy az elhatározásom annyira szilárd, hogy "tökéletesen" akarom csinálni.

2010. jan. 28. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!