Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet ehhez hasonló...

Hol lehet ehhez hasonló készüléket vásárolni, ami olcsó?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 30. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Felejtsétek már el ezeket a tonizáló, zsírégető, narancsbőr eltüntető, "látta a tévében" szarságokat. Keressetek egy normális edzőtermet, írjatok össze egy megfelelő étrendet, és fogyjatok le.
2010. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D Ekkora egy szart, hihetetlen, hogy a 21. század embere milyen szaroknak be nem dől...
2010. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan vegyék, a saját pénzüket költik. lefogyni úgysem fognak ilyenekkel. sőt még lehet hozzá venni pár fogyi tablettát is :)
2010. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a napokban kaptam egy olyan emailt Mittudoménkiasz@r cégtől, hogy vegyem meg a löttyüket x tizezer Ft-ért, és minden nap lefogyok egy kg-ot.

Ja, és mindezt diéta, mozgás, erőfeszítés, stb. nélkül.

Olyan mérges lettem, hogy ennyire hülyének nézik az embereket, gondoltam, írok nekik, hogy menjenek a csudába, ne hülyítsék a jónépet, de aztán lecsillapodtam, mert csak az időm tölteném feleslegesen.

Jó, nem rólam van szó, de utálom, amikor valaki ki kihasználja /ki akarja használni a másik tudatlanságát...


Kérdező! Ne hidd el, hogy léteznek csodaszerek! Pontosan léteznek, de ezek nem Téged fogyasztanak, hanem a drága forgalmazó/gyártó bankszámláját hizlalják.


Csak ügyesen: mozgás és diéta!

2010. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!