Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az étrend miatt nem fogyok...

Az étrend miatt nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés

3 hete elkezdtem szobabiciklizni,30 percet minden nap (kivéve péntek,az a pihenőnap),de azóta 1 kilót sem fogytam.Próbálok minél egészségesebben enni,viszont nem eszek húst,a családom viszont imádja,így sokszor semmi főtt ételt nem eszek egy nap,csak szendvicsek,zacskós levesek,gyümölcsök.Napi kalória bevitelem változó,van hogy csak 600-700,néha viszont 1000 is meg van.Vizet nem olyan sokat iszok,nem sokszor vagyok szomjas,így sokszor elfelejtem.


15/L



2014. dec. 4. 18:42
 1/9 anonim válasza:
Igen az étrendel van a baj amiket leírtál, abból eggyik sem illik a diétába! Zöldségek, színhúsok ,rizs, burgonya és még sorolhatnám! Persz ezt mind zsiradék és olaj nélkül kell elkészíteni!
2014. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%

Hülyeséget ir az elso, gyumolcs igen is nagyon egeszseges es egyel nyugodtan.

Próbáld meg száműzni a zacskós leveseket, sok bennük a kaloria es az izfokozo.

Ha nincs is számodra főtt kaja csinálj magadnak egyszeruen! Párolt zöldséget, főzzünk bulgurt vagy csicseriborsot, ezek egészségesek es laktatnak is! Próbáld elkerülni a kenyeret es a finomított cukrot es garantált lesz a siker!

2014. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
49%
Nem értem mire fel kérdőjelezed meg a válaszom amikor egy szál hiba sincs benne, mondjuk nem tehetsz róla, hogy nem vagy tisztába olyan tényekkel miszerint a gyümölcs tartalmaz cukrot, szval saját magad ellen beszélsz, de biztos jobban értesz hozzá! Egyébként egészséges a gyümölcs nem írtam, hogy nem az, de diétába nem fér bele, mert ha igen az már nem igazi diéta!
2014. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 4. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Belefér 1-2 szem gyümölcs. Sőt szobabiciklizés után ajánlott is egy kis gyümölcscukor.

Szendvics teljes kiőrlésűből ha lehet és nem tudom mit szoktál bele tenni, de max. sovány sajt.

Zacskós levest felejtsd el. Ha jól emlékszem nem is egy napra való kalória van benne.

Fehérje (vagyis az aminosav amiből fehérjét épít) kell a szervezetnek, főleg ebben a korban és ennyi mozogás mellett nagyon fontos!! Próbáld meg zöldséggel bevinni. Sárgarépa, kelbimbó, paradicsom, uborka, tök, amiket ehetsz diétában és tartalmazza az összes aminosavat. Mennyiségre a babban van a legtöbb.

2014. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tojást és halat sem eszel?

A növényi aminosav-bevitellel az a gond, hogy azokban kevesebb és nehezebben felszívódók vannak, illetve nincs is meg az összes szükséges egyfélében; szóval össze kell őket válogatni és sokat (jó sokat) enni belőlük.


Egyébként bizonyos fokú kiszáradás után már eltűnik a szomjúságérzet.

2014. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen tartalmaz a gyumolcs cukrot tisztában vagyok vele de ne keverjük mar a gyumolcs cukrot az ipari feher cukorral.
2014. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek!

Tojást és halat eszek:)

2014. dec. 5. 14:28
 9/9 anonim válasza:
Csirkehúst ehetsz a kenyér rosszabb
2014. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!