Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem?

Valaki segít nekem?

Figyelt kérdés
14 vagyok, lány, 75 kg, 162 cm. Egyszerűen nem tudok fogyni. Februárban elhatároztam magam, napi 500 kcalt ettem és lefogytam 10 kilót. Ebből visszajött 2. Akkor tojást, salátát, virslit, joghurtot és még ilyeneket ettem, mellette mozogtam napi fél órát. Most is fogyni akarok még 10 kilót. Egy a baj. Ezeket az ételeket utálom, nincs időm mozogni, és alig van akaraterőm. Napi szinten küszködök, sírok hogy miért én kaptam ezt a testem, mivel érdemeltem ki. Nem tudok mit csinálni. Valaki ötlet?

2014. dec. 8. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
egyél napi 1400 kcal-t. Semmi cukrosat,liszteset,tésztát,tejterméket, és garantáltan lefogysz, minimális mozgás mellett is. Nem kell nagyon koplalni. Ha ezt betartod 3-4 hónap alatt lemegy ez a 10kg.. Adj magadnak időt!! Sok sikert!
2014. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek 1. válaszolóval!


Tisztán kell táplálkozni, minél kevesebb fölösleges és/vagy mérgező vackot enni, és akkor sokkal könnyebb fogyni is.

2014. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
500kalória koplalás, azzal csak hízékonyabbá tetted magad. Normálisan, értsd egészségesen, kell étkezni és mellé mozogni.
2014. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!