Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sikerülhet ha így csinálom?

Ez sikerülhet ha így csinálom?

Figyelt kérdés
Ha reggel eszek 1 szendvicset, délelött 10kor is egyet, fél 12kor egy tányér levest, délután egy tányér másodikat és 5 után csak vizet iszok és pénteken szombaton vasárnap tornázok, akkor sikerülhet lefogynom nyárig 20 kilót?
2010. febr. 1. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Így simán fog sikerülni és még néha egy kicsit bűnözhetsz is.
2010. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak eddig is ezt csináltam, csak torna és többszöri étkezés nélkül. Eddig úgy volt hogy reggeli reggel ebéd fél 12kor,utána másnap reggel fél 7ig semmi, és nem tornáztam. De nem fogytam. Akkor így sem fogok?
2010. febr. 1. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem így pont jó szóval nem fogsz hanem tartod a súlyod..bár attól függ mennyi is az a torna miket is eszel valójában..de ha van időd akkor mozogj amennyit csak tudsz és akkor biztos lesz eredménye.menj el futni,lehet ilyen hidegben is ,én is kibírtam nem olyan gáz csak jól fel kell öltözni főleg kesztyű,mert én először nem vittem és egy napig alig bírtam mozgatni a kezem:S na szóval ha van időd akkor még egy kis mozgás:)
2010. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor ezzel csak megtartom a súlyom???:(((
2010. febr. 1. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szendvics az nem kaja, az egy lószar.
2010. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez így nem!! teljesen rossz. először is egyél naponta ötször, és tízóraira és uzsira csak gyümit! reggelire ne egyél szendvicset, max teljes kiőrlésűt, de azt is inkább vacsira. ha húsz kilót akarsz fogyni, akkor hetente 5X kell sportolnod nem 3X és még azt nem írtad le, hogy mit eszel másodiknak! húsból csak halat, és fehérhúst, rizs helyett barnarizst, néha egyél szóját is, ne egyél krumplit, és több nyers kaját egyél, mint főttet! ugyanis a nyers kaját a szervezeted nehezebben emészti meg, és ezért több kcal-t fog elégetni.
2010. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebbe már csak az a szar hogy nem tok sportolni 5ször, és azt enni amit kéne mert kollégista vagyok.
2010. febr. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!