Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adjak le kb 5 kg-t? (nem...

Hogy adjak le kb 5 kg-t? (nem vagyok kövér, csak hatékony diétátszeretnék)

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)Egy 175 cm magas lány vagyok(16 éves). Mindig fontos volt az alakom általában ehhez a magassaghoz tartottam a 60-63 kg-t, de most valamiért felszedtem pár kilót jobban mondva most 68 vagyok. Nem túlságosan látszik, de engem mégis zavar. Eddig rendszeresen sportoltam, de most a félév miatt erre nem jutitt időm. Tudom, jöna karácsony és utána tervezek belevágni, de tudtok valami gyors es hatékony módszert?

(tudom sok ilyen kérdés van, de mégis)

Köszi :)



2014. dec. 17. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ,hogy gyors módszer.Vagy is van, a pénzéhes emberek mondják ,hogy edd meg ezt a fogyi bogyót és lefogysz utána meg kétszeresét szeded vissza.Ha lenne módszer a gyors és tartós fogyásra akkor nem is lennének túlsúlyos emberek.

Kitartással lehet elérni a kitűzött célt, ami egy hosszú folyamat.

-Insanity edzés

- Kayla Itsines edzései

[link]

2014. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(tudom sok ilyen kérdés van, de mégis)


Mi mégis? Te valamiért különleges vagy?

2014. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!