Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elérhetem a célom ?

Elérhetem a célom ?

Figyelt kérdés

157 cm és 58 kiló vok


azt hiszem ez a testsúly nem olyan rossz. lány vagyok. erősödni szeretnék, ezért 30 percet aerobikozok, 90percet

Piláteszezek, hasi gyakorlatokat is végzek. A baj csak az, hogy rengeteget eszem. Mármint reggelizni bőségesen szeretek, azonkivül meg tényleg sokat eszek és a mekis kajától sem tudom türtőztetni magam. Szerintetek ez rossz ?


2010. febr. 3. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eddig nem történt semmi a súlyoddal ez az életmód mellet akkor élvezd hogy Fiatal vagy. Ha bár szerintem egy nagy fürt szőlő uyganolyan élvezetet nyújt mint egy sajtburger. AMugy , ha néha azt mondod magad nak hogy ma nem eszek mekis kaját, és nap 2X annyira lesz finom, és még megis sporoltál egy tucat kcal, és jobban értékeled a dolgokat.
2010. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* és MÁSNAP 2X annyira lesz finom ( ezt akartam írni)
2010. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne elérhető?Persze , hogy az próbálj meg mekis kaja helyett valami gyümölcsöt enni,vagy teljes kiörlésű kenyérből készült szendvicset.A reggeliddel kapcsoltban annyit,hogy reggelizni lehet bőségesen(persze ha nem "mekiből" vagy csipszből áll).
2010. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerintetek bárkinek lehet szexi modell alkata, csak akarat kérdése? Engem érdekelne a válasz.
2010. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj ha sokat eszel! A lényeg, hogy egészséges kajákból egyél sokat:)
2010. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért vagy 58 kiló, mert így étkezel!


Magadban kell elgondolni: sok hízlaló és egyéb mekis kaja, vagy inkább karcsúság?


Válassz!

Ritkán én is eszek édességet (heti egyszer-kétszer) de nem zabálom magam teli. hidd el, előbb-utóbb hozzászokik a gyomrod ahhoz, hogy nem zabálsz be dupla adagokat, és később már nem is fogod kívánni:)

Hidd el, tapasztalatból beszélek!


Én 162 cm vagyok 51 kiló (és 50-nel érzem magam ideálisnak)

Szerintem neked a 48-49 kiló lenne az ideális, de ha 52-nél megállsz az is jó!

Sportolj!

2010. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 156 centi vagyok, és kb egy éve 59,5 kg voltam. Csak annyit csináltam, hogy az étkezéseket időzítettem be, valamint azt, hogy mit mikor eszem! Reggel bármi, tízórai: gyümölcs, ebéd ugyanúgy bármi (pesze én eddig se szerettem a pörköltöket, lecsókat meg a hasonló kajákat) aztán uzsira gyümölcs, este pedig natúr csirke salátával! 2 naponta végig csináltam a Rubint Réka 3x5 percét a youtube-ról és ennyi...szóval semmi megerőltető!most vagyok 52 kiló, ezt olyan fél éve tartom is:)
2010. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!