Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok olyan 5 kg-ot,...

Ha lefogyok olyan 5 kg-ot, akkor egy számmal kisebb ruhákat kell majd hordjak, vagy?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok és 167 cm. Tapasztalataim szerint fenékről, combról, vádliról fogyok leginkább, viszont le szeretnék adni jövőre 5kg-ot, de attól félek, hogy akkor lógni fognak rajtam a ruháim.
2014. dec. 29. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma már a legtöbb ruha elasztikus, szóval ezt a kb. 5 kg-os súlyváltozást bírni fogják. Esetleg kényelmesebbek lesznek a nadrágok, szoknyák, nem fog bevágni a derekuk. Ami egyáltalán nem rugalmas anyagból készült, az lehet, hogy valóban nagy lesz.
2014. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont ilyan magas vagyok, igaz, 75-ről kezdtem, de voltam 65 is. Most 59 vagyok, és rajtam lógnak az akkori ruháim is. Vagyis nem pont lógnak, de nem állnak jól, nem érzem magam jól bennük.
2014. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem megjósolható, mivel a ruhák centire készülnek, nem kilóra. Nekem összességében 1kg "hízás" jelentett két számmal kisebb ruhát, mivel izmosodtam is. Ha a testösszetételeden annyira nem változtatsz, nagy valószínűséggel nem változik a méreted, nem kell majd új ruhatár, esetleg pár darabbal lehet probléma.


Számozásban már régóta nem lehet bízni, azt raknak rá, amit akarnak.

2014. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alkatfüggő, én az elmúlt évben lettem 65 kiló a 60 helyett (kisbabám született közben) és ugyanazokat a ruhákat hordom, tehát így is úgy is jó, mondjuk 10 centivel magasabb vagyok. Szeretnék visszafogyni, mert akkor azért jobban álltak. Szerintem a ruháid nagy része jó lesz, főleg ha izmosodsz is kicsit.
2014. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!