Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez valóban lehetséges?

Ez valóban lehetséges?

Figyelt kérdés
Eleve aktív életmódot élek,nagyon figyelek a súlyomra is. Az ünnepek alatt persze én sem tudtam megállni az evést. Láthatóan lett egy kis pocakom de nagyon minimális. Fogalmam sincs mennyit hízhattam,de ahogy itt olvastam páran azt írták hogy 8-9-10 kilókat is híztak. Ez tényleg lehetséges 2hét alatt? Nagyon bepánikoltam hogy én is sokat híztam. Nektek mi a vélemenyetek erről? Esetleg tapasztalatok? Egyébként ünnepek előtt voltam 58 kg 167cmhez. Most rá sem merek állni a mérlegre. Előre is köszi a segítséget! 16/L

2015. jan. 1. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem híztál annyit, ahhoz nagyon sokat kellett volna enned:) Állj rá a mérlegre, mondd meg mennyi vagy, de annyit tuti nem:)
2015. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem híztál ennyit o.o Azt már rég észrevetted volna. Amúgy 2 napig én se bírtam ki, hogy ne nyúljak az ünnepi kajához. Ahhoz képest, hogy úgy terveztem, hogy nem nyúlok semmihez, megettem egy tála étcsokit és egy egész csomag Pringles-t xd Ez most a szilveszter meg a karácsony összevonva, és én is így vagyok vele, hogy tuti híztam ezektől vagy 3 kilót. Amúgy remélem, hogy nem.
2015. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom, fogalmam sincs, hogy lehetséges-e 8-10 kilókat hízni két hét alatt. Akkor ott vagy nagyon sokat zabáltak, vagy nem teljesen tiszta az önkép.

Én az ünnepek előtt, vagyis inkább azt mondanám, hogy december elején 54,4 voltam üres gyomorral. Ma reggel 55,9 voltam, vagyis kerekítsünk: 56 kiló. Ez durván másfél kiló pluszt jelent. Aminek nem örülök, de nem is vagyok elkeseredve miatta. Pár intenzívebb edzés és visszanyerem "verseny súlyom".

2015. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túloztak, nem lehet néhány nap alatt 10 kg-t hízni.

Biztosan te sem híztál, max. 1-2 ment fel. De nem kell méregetni magad, majd lemegy, ha nem eszel sokat.

2015. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!