Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, ti hogy kezelite...

Fogyókúrázók, ti hogy kezelitek a környezetetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a diétázókra, ha nem látványos a súlyfelesleg, csak az egyén érzi annak, folyton lesajnáló megjegyzéseket tesznek. "de hülye vagy, honnan akarsz te fogyni?" stb. 173 cm vagyok, jelenleg 58, de 53 akarok lenni, ezért diétázok. Teljesen normálisan, semmi radikalitás, és pláne nem hangsúlyozom másoknak. Csak pl. ha beülünk valahova, diétásat kérek, ha átmegyek egy barátnőmhöz és tudom, hogy fogunk enni, viszek magammal zöldséget, zabpelyhet, túrót, vagy amit éppen megeszem, mert feltételezem, hogy nála nincs, és nem akarok ezzel plusz gondot okozni neki. Mégis kapom a negatív megjegyzéseket, pedig esküszöm nem provokálom. Ha egy férfivel vagyok, és ez kiderül, az a csúcs, érzem rajta, hogy nem tart komplettnek. Tudom, hogy nincs rajtam nagy felesleg, teljesen átlagos az alakom, de én elégedettebb lennék 5 kg mínusszal. Nem értem ez miért olyan ellenszenves sokaknak.
2015. jan. 2. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, de sok lány lehet hogy féltékeny azért, mert nekik nincs ekkora akaraterejük a fogyáshoz. Ezzel ne törődj. Ha fiúval vagy, neki meg ne is mondd, max étteremben a húshoz salátát kérj és ennyi, nem kell neki magyarázkodni, te ezt kívánod és kész:)Sok sikert
2015. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván vékonynak tartanak, így érthetetlen, miért is akarsz fogyni. A célsúlyod is elég alacsony.
2015. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Reális az önképem, vékony nem vagyok, teljesen normál a súlyom. Vékony szeretnék lenni, de nem sovány. No mindegy, köszönöm a válaszokat!

Első: Akik így reagálnak, szintén normál súlyúak, egy kövér embernek még annyira se hoznám fel, távol álljon tőlem, hogy kellemetlen érzésbe hozzam őket. Azt hiszem ez így marad, majd megszokom. :) Köszönöm neked is!

2015. jan. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!