Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mégjobban lefogyok lehet...

Ha mégjobban lefogyok lehet ilyen lábformám?

Figyelt kérdés
16/L 52-3 kg vagyok 166 cm. Nagyon vékony combokat szeretnék. Az én konkrét elképzelésem az lenne,hogy a combom egészen a térdemig nem ér össze. Sokan azt mondják hogy nem lehet mert nem széles a csípőm. De szerintem nem ezen múlik. Már sehol nem ér össze csak egyetlen egy pontba a combom "legtetejétől" kb. 5 cmrre olyan 3-4 cm összeér. tudok ellene tenni ha nagyon lefogyok vagy sehogyse az alakom miatt? (és kérlek ne tegyetem megjegyzéseket hogy ez a hogy ez a 1090. ilyen kérdés,mert keresgéltem de olyet nem találtam) és bocsi a buta kérdésemért

2015. jan. 6. 18:05
 1/2 anonim válasza:
valóban a csípőd szélességén múlik, ha keskeny, lehetsz bármilyen sovány, össze fog érni a combod. de így kép nélkül elég nehéz megmondani, hogy ebbe a kategóriába tartozol-e.
2015. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! :)
2015. jan. 7. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!