Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a modszerrel letudok...

Ezzel a modszerrel letudok fogyni? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 eves vagyok 170cm es 83kg.

Ma elhataroztam, hogy lefogyok. Mivel kollegista vagyok eleg nehez. Ma reggel ettem egy vajas csaszarzsomlet egy szelet felvagottal es paprikaval ebedre egy szelet rantott csirkemellet egy rizzsel meg savanyusaggal. Most uzsonnara gyumolcssalatat ettem ami egy almabol egy bananbol es egy narancsbol allt. Ugyan ezt tervezem vacsira is hat elott. E mellett 3liter asvanyviz. Szerintetek igy fogyhatok vagy tul sok? Nem tudom koleszban, hogy lehetne fogyozni..kenyeret fel eve nem eszem. Koszonom


2015. jan. 7. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy kis rizzsel..bocsi
2015. jan. 7. 15:04
 2/3 anonim válasza:
Ha így haladsz, le tudsz fogyni, de szerintem minden nap mozogj egy kicsit mellé, feszesíts is ne csak fogyj. Nekem ez vált be! És láss csodát... 10 kg-ot leadtam 4 hónap alatt! Kitartás, menni fog! :) :D
2015. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na most hogy állsz? :)
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!