Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen erzes vekonynak lenni?

Milyen erzes vekonynak lenni?

Figyelt kérdés
Valaki fogalmazza meg nekem milyen erzes vekonynak es csinosnak lenni. Mit ad az embernek? Mi olyan jo benne??!
2015. jan. 12. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Divat. Meg már úgy is több lesz a vastagabb ember.
2015. jan. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, legalábbis nekem. Én ugyan betegség miatt fogytam le, és mindenki azt kérdezte, mi a bajom, egyáltalán nem a vékonyságomat dicsérték.
2015. jan. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert világéletemben vékony voltam, így nincs összehasonlítási alapom.
2015. jan. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon jó. Én nem csontsovány voltam, inkább karcsú és formás, de nagyon jól éreztem magam. Azonban nagyon nehéz volt tartani az optimális súlyt, sajnos sikerült visszaszednem magamra pár kilót. Most az a célom, hogy elérjek egy olyan testsúlyt, ami optimális, de fenntartható.
2015. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, kényelmes és tized annyi dolog érződik megerőltetőnek, pláne ha fitt-vékony az ember és nem csak koplalt hanem rendszeresen mozog is.
2015. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno vékony voltam, majd meghíztam, most fogyok vissza. Míg súlyfelesleg volt rajtam addig minden nap úgy értem haza, hogy húzott az ágy, mert fájt a talpam a saját súlyom cipelésétől. Ezen kívül mikor leültem úgy éreztem előretolul a hasam mint egy terhesnek. Szüleimnél láttam a tükörben.. elszomorító volt.


Jobb szeretem magam így, vékonyabbnak. Nem fáj a talpam, könnyebben mozgok úgy általában is. Élvezem, hogy újra van derekam, könnyebben vásárolok ruhát és jobban érzem magam a bőrömben.

2015. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem a legjobb,báris nekem.Szeretnék meghizni de nem megy. :/ 172cm magas vagyok és 54kg.60kg szeretnék lenni,ez egyszer össze jött az is a fogamzásgátlo tabletta miatt,késöbb abba hagytam és ugyan ugy vissza estem 54-re.Szoval nem jó vékonynak lenni. :)
2015. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!