Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni, ha...

Hogy tudnék lefogyni, ha állandóan fáradtnak érzem magam?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Igen, van rajtam súlyfelesleg, amit már különböző módszerekkel próbáltam leadni. Eddig nem sok sikerrel. Egy évvel ezelőtt kipróbáltam a 90 napos diétát. Nem bírta a gyomrom(rendesen betartottam, nem koplaltam). Kb olyan 7-8 kilót fogytam le.

Nem olyan rég elmentem a háziorvosomhoz, hogy beutalót kérjek vérvételre, mert mindig fáradtnak érzem magam. Mindegy, hogy korán vagy későn fekszem. Mellesleg minden tökéletes volt a leletemen. Erre az orvosom azt mondta nagy bölcsen, hogy szedjek fogyiszereket!! Az tény, hogy nem vagyok sovány, de talán mégsem az a megoldás, hogy gyógyszerekkel tömjem magam, nemde?

Most sokan azt fogjátok írni, hogy 'menj sportolni' és ehhez hasonlók. Előző Két évben jártam teniszre, de már nincs több energiám(kiskoromban is sok mindenrejártam). Főleg, hogy általában 7re megyek suliba és van olyan, hogy este 5ig bent vagyok. Ezek után hova menjek el este? Kérlek titeket, ha tudtok valami jó megoldást osszátok meg velem. Nagyon hálás lennék.


2010. febr. 6. 18:27
 1/8 anonim válasza:
lehet hogy candida vagy aspergilus gombád van...keress rá neten. én is ezért nem tudtam fogyni
2010. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Esténként egy kis kocogás jót tesz...amennyit birsz. És egyél sok zöldséget gyümölcsöt..állitólag az jo a fáradtság ellen. Én most kezdtem el, sajnos hasonló cipőben vagyok csak nekem ehez társul az állandó feszültség is.
2010. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nemnem, rossz a hozzáállásod alapvetően.


Mert az h 2 évet jártál teniszre semmi.


A fogyáshoz tudatosan kell sportolni, és tudatosan kell étkezni, tehát sportoláshoz MEGFELELŐ sportot kell választani, olyat, hogy aerob munkát végezzél (pl tempós gyaloglás, bicikli, ellipszistréner, taposógép, ..) és emellé lehet (kell) kardió jellegű edzés, inkább súlyzós edzés, mert emiatt fogja a szervezeted az izmokba vinni a tápanyagot.


És az ilyen fáradtság 100% hogy a nem sportolás és nem megfelelő táplálkozás miatt van.

2010. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy candida diéta és magnézium szedése tenne jót.
2010. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz mozogni, akkor tudsz is. Én is sokáig dolgozom, háztartást vezetek, de mégis ráveszem magam arra, hogy mozogjak. Ha az edzőterembe már nem jutok el, akkor otthon tornázok. Vettem R.R. dvd-ket, és arra nyomom 40 percig. Ez az akaraterő. Hogy akkor is csinálod, amikor nincs kedved. Szóval ha én meg tudom csinálni, akkor 17 évesen te is.

A fáradság meg attól lehet, hogy nem táplálkozol normálisan. Egyél több zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok folyadékot. Estefelé kerüld a szénhidrátos kajákat.

2010. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem pár dolgot neten. Köszönöm a hozzászólásokat. Egyébként kihagytam, hogy szoktam itthon szobabiciklizni :)

Szerintem kipróbálom a candida diétát, hátha használ, de fogyasztószerek szerintetek is hülyeség, úgye?

2010. febr. 6. 19:13
 7/8 anonim válasza:
igen hülyeség a fogyasztoszer!
2010. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
majd ha sikerült fogyni írd meg :)
2010. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!