Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek működni fog így...

Szerintetek működni fog így egy kapcsolat, hogy én fogyózom, de a párom folyamatosan megjegyzéseket tesz, hogy miket eszem, ő nem bírná?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk valahova Ő beakar ülni mekibe, én nem kérek semmit, salátát sem, annyi nem kérek. Ha máshova megyünk, reggeli pékségbe egyből vesz péksütit, ő nem kérek, ő húzza a száját. Nem tetszik neki ez az életmódom, de nekem fontos. Nem vagyunk régóta együtt, 2 hónapja. Tegnap ittam este még egy pohár hideg vizet, erre gúnyosan oda mondta, hogy minek iszol, téged még egy pohár víz is felhizlal.
2015. jan. 19. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 70Kg, és 160 cm körül vagyok. Párom nem fog elhízni, tipikusan olyan a genetikája, annyit eszik, hogy nálunk az egész családnak elég lenne. Reggelire nagy nutellás kenyereket, minden rántott dolgot, chipset, kekszet, üdítőket és nincs semmi baja ez az érdekes, hiába mondom neki, hogy együnk zöldséget, Ő mondja, hogy nem kínozza magát, neki ez bejött. Én ezt tiszteletben tartom, csak amikor egy pohár víz engem felhizlal, hát nem vagyok én malac. Erre mondta, hogy Ő nem azt mondta, hogy malac vagyok. Mekiben azért nem eszem salátát, mert nem szeretem natúran, grillezett csirkemellel meg szerintem nagyon drága, inkább megveszem magamnak és 1 kilót beosztok több napra, magam készítem el, magam fűszerezem stb. Igen, pékségben vannak tk ételek is, de ugye azokban is rengeteg a cukor, meg én eszem itthon reggelit, pl tojásos rántottát és viszek magammal 1 almát vagy banánt az útra, nekem annyi elég.

Eddig is figyeltem már, előtte is, és tudta is, sőt dicsért, hogy milyen kitartó barátnője van, meg, hogy örül neki, mert látja, hogy felelősség teljes vagyok, és ez későbbiekben is, mikor gyereket szeretnénk majd(igen, szóba került már a legelején). Szóval ezért nem értem, mert tudta. Sőt vacsorával várt többször is, mikor felmentem hozzá(nem élünk együtt), volt saláta, natúr hús és hallal is, vagy mikor nála aludtam reggelire sonka tekercs és kaszinó tojás, és együtt ettünk, nem volt semmi ilyen probléma. Ezért nem értem ezt a reakciót most, egyre jobban ismerkedünk, úgy látszik tipikus férfi, addig mutatja amíg megakar hódítani, utána le vagyok sz.arva. Nem akarom feladni ezt, mert én nem vagyok boldog ilyen testben, eü. problémám nincs, de szeretnék boldog testben élni.

2015. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, tesóm oldaláról írtam, be volt jelentkezve, észre se vettem:)
2015. jan. 20. 09:04
 13/15 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom, h nekem nem lenne türelmem egy ilyen emberhez

iszol egy pohár vizet és erre beszólogat?! na nemár...

én azt mondom, h te ne törődj senkivel, csak magaddal, a céloddal és tarts ki!

a párod meg állítsd le, mert gondolom nem könnyű lemondanod neked sem ezekről a kajákról, hát még ha beszólogatnak


(én csak tudom, én is fogyózom, de itthon sütik a zsírosabbnál zsírosabb kajákat, süteményeket, még szaloncukor is van és rajtam kívül senkit nem érdekel a családban, hogy elhíztunk)

2015. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megbeszeled vele, h fontos a kituzott suly es megkered, h ne szologasson be akkor mukodhet. De amugy o is jobban fog szeretni vekonyabban vagy neki mindegy? Kitartas a kurahoz, nem konnyu feladat.


Csak vigyazz magadra!! Ha tulsagosan belemerulsz felmerulhet kesobb a kerdes, h mi a fontosabb, hogy tarsad legyen es boldog eleted legyen, vagy, hogy magadnak megfelelj. En eveszavarbol gyogyultam es nalunk, az en parkapcsolatomban akkoriban rettenetes vitak, sertodesek alakultak ki, hogy hiaba voltam mar betegesen sovany, nem voltam hajlando enni olyan eteleket amiket nyugodtan megehettem volna, egeszsegesen taplaloak voltak. En csakis magamnak kezdtem el elni, annak, h megfeleljek az en eltorzult testkepemnek. Hiaba volt ott a parom, aki probalt segiteni, probalta megmutatni, hogyan is kellene enni, egyunk egyutt...akkor mar keso volt. Ra is ment a kapcsolat. Szal bocsi a regenyert....csak arra szerettem volna ravilagitani, hogy at is zokkenhet a dolog egy beteges viszonyba kozted es a kaja kozt. Ertekeld, hogy van valakid, Elj is neha! Ne sanyargasd magad.

2015. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm utolsó!

Sajnálom ami veled történt, nem lehetett könnyű!

Én nem esek át a másik oldalra, tudom, hogy pár kg van rajtam és le szeretném adni, de én mellette sportolok is, szóval eszem bőven, nem koplalok vagy ilyesmi. Többször eszem keveset, van amit száműztem teljesen, de sok mindent eszek. Pl gyrost is, csak hasábkrumpli helyett én még kérek zöldséget hozzá, szóval azért lehet velem élni, elmenni ide-oda, boldog, vidám vagyok, nem búskomor éhező:) Jókat lehet velem nevetni, barátainkat felhívjuk páromhoz, ott is van rágcsa nekik is, és mindenkinek amit én eszem(dió, mogyoró, tökmag, pisztácia,kölesgolyó, nyírfacukros kölesgolyó) szóval nem élek elszigetelt, remete életet. Én így boldognak érzem magam és egyre jobban megerősít, hogy legyen egy olyan testem amiben boldogan élek.

2015. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!