Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek én kövér vagyok?

Szerintetek én kövér vagyok?

Figyelt kérdés

160cm 57kg

A hasamon van egy kis felesleg de nem sok a combom egy kicsit nagy de nem nagyon ti hogy néztek ki?


2010. febr. 8. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az én bnőm 169 cm, és 55 kg, és egyáltalán nem vézna, pont jó
2010. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én 167 cm vagyok, 23 éves lány, és 55 kg-an is nagyon kövérnek érzem magam :(
2010. febr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az egyik barátnom is 160 cm ,de egy 5 kiloval konnyebb...nem vagy kovér mondjuk ha vékonyabb akarsz lenni ,ako tornázz ...de nem mondom ,h neked nagyon nagyon kéne fogynod ...viszont én 170 cm vok és 61 kilomajdnem 10 cmvel alacsonyabb vagy és3-4 kilo van koztunk szal ha én nem érzem magam naon kövérnek ako neked se kéne .... viszont én magamrol míg egyet ketoot leadnék xD
2010. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fasza hogy az elején írkálják hogy "szép vagyok", meg énis, magas karcsú. Kis egótok lehet. Ha tudjátok magatokról hogy jól néztek ki, akkor se mondjátok ki! Sok beképzelt. Am képzelem nálatok mit jelent a szép.
2010. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!