Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy diétázni ha...

Hogyan lehet úgy diétázni ha anyám állandóan ellenőrzi mit eszek?

Figyelt kérdés
Oké, szerinte nem kéne fogynom. De szerintem igen és ez az én testem, nekem kell jól éreznem vele magam. 5-6 kilót szeretnék leadni, de képtelenség normálisan betartani mindent, ha folyton figyel, meg jön a testképzavarával, meg a pszichológussal. Sőt, a baj aaz, hogy én betartom, de ezután folyton megy a veszekedés. Legjobb lenne tényleg a pszichológus igy ő is belátná hogy nincs bajom. De addig is. Ötletek? Mit csináljak vele?
2010. febr. 8. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is ezt csinálja, mikor otthon vagyok. Ha meg nem, akkor a kedvesem ellenőrizget. Csak nálam már odáig mentek, hogy elvittek orvoshoz. TE ne várd meg ezt a megalázást! Inkább tégy anyukád kedvére és egyél szépen! Nem jó haragban lenni anyukáddal, én tudom :'(

Amugy 176/57kg vagyok.

2010. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy megalázás?
2010. febr. 9. 15:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát tényleg kéne egy pszichológus, neki talán hinnél. Nem kell fogynod, sőt ha még pár kg felmenne rád,az se rontaná el az alakodat. Ismerek egy lányt, 170 cm és 50 kg, kb. mint egy etióp reklám, iszonyú!!!
2010. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!