Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásítás/fogyókúra 14...

Szálkásítás/fogyókúra 14 évesen? (részletek lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, pontosan jól tudom, hogy a "fejlődésben lévő szervezetemnek nem tesz jót a fogyókúra", de úgy vélem, hogy lehet változtatni az életmódomon, ami a bevitt táplálék mennyiségét és minőségét szabályozza. gondolok én olyanra, hogy nem chipset eszek fizika órán, hanem, egyrészt nem eszek órán, másrészt ha már eszek akkor egészségeset.


lehetőségek a küldetés teljesítésére, körülmények:

-6kor kelek, 7kor már buszon vagyok, fél 8ra suliba érek <<< keljek pl 10 perccel korábban és egyek vmit (nem sokat, csak éppenhogycsak vmit), vagy fél 8 és 8 között elég egy kis táplálékbevitel, esetleg mind2? ha igen akkor mit? (minimális pénzmennyiség rendelkezésemre áll, pl gyümölcsöt, zöldséget, szendvicset, ilyeneket tudok venni)


-órák között esetleg gyümölcs, zöldség, szendvics, bármi?


-ebéd: iskolai menza. nem egy egészséges dolog ami ott van, ezt kéne vhogy kompenzálni a nap többi részében, de itt igyekszem bizonyos határokon belül maradni, ami nem nehéz, mert borzalmas a kaja, alig eszek amúgy is


-uzsonna: nehezen megoldható, mert 3kor ebéd, utána éhes se vagyok, itthon benyomhatok pár gyümölcsöt...


-vacsi: őszintén szólva nem szoktam vacsorázni, ami hiba, de a javítása már folyamatban. szendvics pl.


-7 után nem eszek, nem ennék amúgy sem.


azért kérném a segítséget, mert habár nem vagyok elhízva, teljesen ok, de azért van egy kis felesleg, meg amúgy is egészségesebb életmódra váltanék. azért írtam ennyi időt, ami lehet még kevés is, mert úgy hallottam, h szálkásításnál sokszor kell, keveset enni.


+napi 2 liter víz meg szokott lenni, leszoktam a cukros lónyálakról

+edzek itthon, de nem erről szól most a dolog. főleg a kaja beosztásról lenne szó


válaszokat köszönöm



2015. jan. 30. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


töltsd le, minden válasz benne van.

2015. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is le szerettem volna tölteni, de nem engedi..
2015. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nemszóltam, ,mostmár jó :D
2015. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!