Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecet dieta hatasos?

Almaecet dieta hatasos?

Figyelt kérdés
Minden nap van az iskolaba eleg faraszto tesi oram es mellette egy heten 3x Rubint Rekazni is szoktam.Egy nap kb. 1500 kcal-t eszem es e mellett szeretnem kiprobalni az almaecet dietat.Egy 5 kg-ot szeretnek fogyni.:) Akik mar probaltak az ilyen dietat velemenyet es tapasztalataikat varom.

2015. febr. 2. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az az almaecet diéta?
2015. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A harom foetkezes elott megiszol 2evokanal almaecetet.
2015. febr. 2. 20:08
 3/8 anonim válasza:
Én nem bírtam, talán 2 napig. Utána már csak elég volt ránéznem azüvegre és hányingerem volt.
2015. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek használ, van akinek nem. Próbáld ki, De ugye az ecetet 2 deci vízbe teszed?
2015. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En csak siman megittam. Muszaj vizbe?
2015. febr. 2. 21:57
 6/8 anonim válasza:
Nekem bejott, harom het alatt lement 5-6 kg. Pontosan mar nem emlekszem. Szerintem tedd vizbe,mert naturan eleg rossz a gyomrodnak. Sok sikert!
2015. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Redben,koszi szepen!:)
2015. febr. 2. 22:45
 8/8 cs.betti válasza:
én úgy csinálom, hogy egy kanál almaecetet lenyelek, és ráiszom azt a 2-3dl vizet. így kevesebb ideig rossz. :-) nekem ez így hat
2015. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!