Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A "véznák kontra dagik"...

A "véznák kontra dagik" műsorba, hogy lehet az hogy a csontik szinte csak édességen meg gyorskaján élnek mégis ilyen soványak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mert a gyorskajákban nincs semmi szinte. És azt is ritkán eszik.
2010. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg keveset is esznek. a mennyiségen is nagy hangsúly van. ha mondjuk megfeleznéd a mostani adagjaidat valószínű fogynál hiszen fele annyi kalóriát vinnél be.
2010. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem se hízlalnak se a gyorskaják, se az édességek. Szerintem ez egy típus. Én egyszer voltam egy komplex kivizsgáláson és megállapították, hogy a szervezetem nagyon gyorsan lebontja a cukrot---> ezért kívánom az édességet és ezért nem hízok tőle.
2010. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
39%
vagyesetleg kajálás után hányatják magukat (a bulémia nem ritka betegség)
2010. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küszködök, bármennyit ehetek bármiből mégis csontsovány maradok, pedig már mindent kipróbáltam. Kész gyors az anyagcserém, ez valamilyen szinten lehet a bizonyos kajákkal befolyásolni, de csak annyira minimálisan, hogy esélytelen komolyabb eredményeket elérni
2010. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Imi válasza:

Sokféle típus van azok között is, de az üzenet az hogy vannak akik a soványsággal küzdenek, vannak akik a kövérséggel, és ez részben genetikai okokból részben étkezési szokásból eredő probléma, a genetikát nem változtathatjuk meg, de étkezhetünk kicsit tudatosabban.


A műsorban volt olyan sovány aki alig evett és azok is csak "egészséges" kaják voltak. Volt olyan aki nagy ritkán evett átlagos kaját, és rengeteget gyalogolt. Volt olyan aki kemény fizikai munkát végzet pár tábla csokin, meg meg pár fánkon, az izmai leépültek. Nem jól tetted fel a kérdést...azt hiszem.

2012. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Biasco Elisabeth válasza:
51%

HAGYJÁTOK MÁR ABBA EZT A BUTASÁGOT!!


csak a kalória számít... attól még mert valaki egészségtelenül étkezik még ha kevesebb kalóriát visz be mint amennyit felhasznál akkor is fogyhat és lehet vékony...! Beteges ez a sok hülyeség amit összehadovál a világ, nem csak a kalóriára figyeljünk hanem a szénhidrátra a zsirra a szénhidrát és a zsir fajtájára meg a fehérjére és annak a fajtájára meg a számold a szénhidrátot meg a zsirt meg a fehérjét meg a .... ÚRISTEN. CSAK A KALÓRIA SZÁMÍT megeszel 3 tábla csokit egy nap és SEMMI mást. akkoris fogyni fogsz mert az csak 1500 kcal.. ha fiu vagy akkor még többet.

2016. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az sokkal érdekesebb hogx én egy csomó csipszet eszel meg mindem tápláló dolgot,a nap mindenfelében,nem csak délpen reggel.meg este,és mégis sovány vagyok
2019. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!