Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta max.100 gramm...

Ha naponta max.100 gramm szénhidrátot és 1400 kalóriát eszek azzal lehet fogyni? (Jelentős túlsúlyról)

Figyelt kérdés
Mellette tornáznék is, de arra nem sok időm van a 1,5 éves kisfiam mellet, szóval csak valami rövid gyakorlatsort amíg alszik.
2010. febr. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
igen! ugyanígy vagyok, csak nekem kicsi a feleslegem (a babám is majdnem ennyi idős :) ). 1300 kcal-val nagyon jól fogyok. az első pár nap nehéz, de utána jól tartható. én 5 kg felesleggel kezdtem, már csak alig van egy kevés. kb. kéthetente megy le 3 kg. de a szénhidrát legyen teljes kiőrlésű, és csak délelőtt. valamint sok-sok folyadék! sok sikert neked!
2010. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azért a bevitt kalória az a magasságodtól és a jelenlegi testsúlyodtól is függ, illetve hogy mennyit mozogsz. itt egy oldal , itt meg tudod nézni, hogy heti 1 kiló leadásához mennyi kalóriát illetve szénhidrátot fehérjét kell bevinni.


[link]

2010. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, és a jókívánságot!
2010. febr. 10. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől garantáltan lefogysz. A tested alapjáraton többet fogyaszt. Még ha mozogsz is mellé akkor pláne..
2010. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen probléma, hogy ha lefogytál és visszaállsz a rendes kajálásra (vagyis 1400 kalóriánál többet eszel), visszjön az egész, vagy még több. Nem számolgatni kellene, hanem áttérni a cukor- és fehérlisztmentes kajálásra.

A rövid gyakorlatsor pedig csak akkor elég, ha legalább napi fél óra, vagy heti 3-4-szer egy óra. 10 perc lábemelgetés sajnos semmire sem elég.

2010. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó lesz. Ha elérted az álom testalkatot, akkor térj át egy egészséges életmódra, lehetőleg életed végéig, hogy ne kelljen többet fogyókúráznod.
2010. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!