Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi mozgás/idő után növeksz...

Mennyi mozgás/idő után növekszik az izommenyiség?

Figyelt kérdés
Minden nap aerobicozom 30-40-60 percet, attól függően, hogy melyik tornát teszem be. Hatodik hete csinálom. Előtte nem mozogtam semmit. Érdekelne, hogy bő egy hónap alatt nőtt-e már pár dekával az izomtömegem.
2010. febr. 10. 15:46
 1/5 anonim válasza:
Az izomtömegben valószínűleg nincs nagy változás, az aerobic edzés zsírégetésre kiváló. Izomtömeg növelésre a súlyzózás, vagy talajgyakorlatok valók inkább (személyi edzővel összeállított edzésterv a legjobb). Ha nagyobb az izomtömeged akkor több kalóriát égetsz majd, és így hatékonyabb lesz az aerobic edzés, gyorsabban megy le a zsír.
2010. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, igazából nem célom, nagyon kövér vagyok (BMI: 41)!


Eddig kb. 8 kiló ment le, szóval elég jól megy. Csak érdekelt, hogy a mozgástól lett-e már egy picit több izmom, vagy változott-e valami a testemben, pl. keringésileg.

:)

2010. febr. 10. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónap rendszeres torna után kezd épülni az izomzat.
2010. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ellenállásos (resistance) edzéstől nő az izom. Magyarul súlyzós edzés, konditerem. Olyan gyakorlatoktól, amiből egyszerre max 10-15-öt tudsz megcsinálni.
2010. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 11. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!