Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap eszek egy citromo...

Ha mindennap eszek egy citromot tényleg fogyhatok?

Figyelt kérdés

és amúgy normálisan ennék, persze nem zabálnám degeszre magam, és nem ennék édességet, és mozognék is.

de azt hallottam hogy a citrom segít a fogyásban. igaz ez?


2010. febr. 10. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs ha rövid :hülyeség.
2010. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

max. a c-vitamin pótlásban segít, a fogyásban nem. a fogyás lényege, hogy a bevitt kalória kevesebb legyen mint az elégetett kalória.

mozogj többet, egyél kevesebbet és tuti le fogsz fogyni. csodaszer nincs.

2010. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ettől nem fogsz fogyni
2010. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Edd a citromot vagy csavard bele vizbe persze cukor nélkül ugy idd...nagyon sokat segit én eszem mindennap vagy ami még nagyon jo a grapefruit én kicsavarok mindennap egyet és egy citromot...20 kg fogytam töle persze nagyon kevés édesség és sport...szoval ajànlom a c- vit.rol nem is szolva

2010. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen... lehet hogy elűzi az éhséget... én is vízzel ittam citromlevet (cukor nélkül) és utána egyáltalán nem voltam éhes. azt nem tudom, önnmagában fogyaszt-e. nem lehetetlen. csak vigyázz mert rossz a fogzománcnak. inkább csak szívószállal idd.
2010. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a citrusfélék segítenek a fogyásban. De csak attól nem fogsz fogyni, hogy megeszel napi 1-et belőlük. (Alapból kéne enni, a vitaminok miatt.)

Mit értesz "normális" evés alatt? Tartok tőle, hogy nem azt, ami egészséges...

2010. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!