Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,5hét alatt szerintetek -2kg jó?

1,5hét alatt szerintetek -2kg jó?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak így tovább :)
2010. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, hogy csinálod? De ne keseredj el ha majd megáll egy időre.
2010. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most mondta be a TV hogy Galambos Lajost kórházba kellett szállítani a fogyókúra miatt.
2010. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. válasszoló!Kit érdekel??? Egyébként is egészséges 1,5 hét alatt a -2 kg....Enni és inni kell akkor nem kerülsz kórházba aki hülye az meg pusztuljon! Sok sikert és kitartást kérdező! :)
2010. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. válaszoló és kérdező! Heti fél kg fogyás egészséges/normális/megtartható/ajánlott stb. Vagyis: 1,5 hét alatt 2 kg NEM egészséges. Ráadásul ha a kérdező abbahagyja a diétázást, akkor az egész vissza fog jönni, és még több is.
2010. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

10-15kg szeretnék lefogyni,nem 50-et.Gondolom ő szedett gyógyszereket amivel lefogyott.Itt a mozgás nagyon fontos,persze a kaja is.Inkább fogyok lassan,de biztosan.Ez nekem most egy agy elhatározás,és most tuti sikerülni fog.Ha már eddig megbirtam állni hogy ne igyak cukros üdítőket,és édességeket ne egyek,akkor már tuti lessz eredménye.A legjobb hogy nem is kívánom már annyira őket,tegnap is kínáltak fini sütivel és megálltam,még csak ehetném sem volt.Odafigyelek hogy mit eszem,csinálok salátát,stb....és mellete mozgok!

Az van bennem ha másnak sikerül,akkor nekem is fog!!


Köszönöm a biztatásokat!

2010. febr. 11. 12:33
 7/10 A kérdező kommentje:
12:24.Ha elérem a kívánt testsúlyt,és ha nem eszek ,iszom olyan dolgokat,amik hízlalnak,és mindig mozgok mellette,akkor nem fognak visszajönni a kilók.Próbálok ellen tenni:)
2010. febr. 11. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
12:24 vagyok. Az ésszel csinálod, nem drasztikus diétával (a másfél hét alatti 2 kg drasztikus diétára utal!), és egyszer s mindenkorra elfelejted a cukros-lisztes dolgokat, nem jön vissza. Sok sikert!
2010. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3. és 5. kérdező! Én heti 2 kg-ot fogytam úgy hogy mindent ettem és heti 5x sportoltam 1 órát! volt hogy este ettem palacsintát, FEHÉR kenyeret! :) És nem jött vissza! 15 kg-ot fogytam! ;) És egészségesen fogytam!
2010. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek felejste el a cukros lisztes dolgokat??? Nem szabad megvonni semmit sem a szervezettől! Nem csaphatod be édesítőszerekkel cukor helyett! Majd meglátod, hogy mit meg adnál egy kis csokiért de ha eljutsz odáig, hogy nem bírod akkor az nem csak egy kis csoki lesz!
2010. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!