Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ALMAKÚRA? Tapasztalatokra...

ALMAKÚRA? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, stb. A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném elkezdeni az almakúrát. Aki csinálta már, milyen tapasztalatai vannak?

Szabad az almakúra alatt kávét fogyasztani? Mondjuk gyengébbre főzöm, és fele mennyiséget tejjel, és kevesebb cukorral? Vagy erre az időtartamra felejtsem el a kávét?

Ha más gondolatotok van róla akkor szívesen hallgatom!



2015. febr. 11. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy almakúra???
2015. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Jó érzés, mert tisztít. De ez arról szól, hogy CSAK víz és alma. Nincs cukor meg tej, kávé végképp nem. Ez a méregtelenítésről szól, így állj hozzá.
2015. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Atyám.. Csak leamortizálod magad (főleg az izmaid).
2015. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Először is óvatosan az ilyen kúrákkal, mivel a csak vìz és alma kombónak van egy hátránya, ha sokáig csinálod. Az izmaid és sejtjeid nem kapnak elég tápanyagot így elsőnek a szervezeted azokat kezdi el hasznosítani , mivel az elsődleges fehérje források , így nem nagyon látsz majd eredményt csak gyengébb és fáradékonyabb leszel :/
2015. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi ez az almakúra? Azt ugye tudod, hogy az alma savas?
2015. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

almakúra kávéval XD

idióta

2015. febr. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Olyan gyomorsavad lesz az almától hogy a földön fogsz fetrengeni.
2015. febr. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyszer kényszerűségből 2 napig csak almát ehettem (ebéd utáni allergiás kiütések miatt az orvos írta elő) hát kegyetlen volt.

Sok sav, maró éhség. Az ellenségemnek sem kívánom.

2015. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az alma savasít. Nem tudom, hogy ez az almakúra milyen hosszú lehet, de hogy a gyomrod kikészíted vele, az fix. Nem tudom, hogy ki találta ezt ki, de tuti valami csaló. Lehet nem tudta eladni az almáját...

Alma+víz? :D Hát a minimum az lenne, hogy + még valami ami lúgosít nem csak lesavasít.

2015. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha valaki érdeklődik akkor már mindjárt idióta? Hát köszönöm, de az ilyen eberekre nem vagyok kíváncsi!


Ismeretlenül nem ítélünk el embereket! Ez már azért nagyon megtanulhatná pár ember!


Ezeket persze csak azokra vonatkozik akik nem tudnak normális dolgokat írni. Azok inkább ne is kommenteljenek!

2015. febr. 12. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!