Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anya nem támogat, de miért?

Anya nem támogat, de miért?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam,nem eszem lisztet,rizset,cukrot,keményítőt,olajos dolgokat,krumplit.

Már 1,5 hete ezt csinálom és mindennap belémköt. A testvéreim hájas disznónak hívnak, anya es mama is aztmondja soha nem fogok lefogyni. De én küzdök és folytatom amit elkezdtem. De anya nem akar venni olyan ételeket amivel ellensúlyozom az előbb felsorolt ételek hiányát ( zöldségek,gyümölcsök,tejtermékek) ,mit tegyek ekkor? Én szeretnék lefogyni,normal alkatú lenni,normálisan elni (178/88) . Adtok tanácsokat? Es arra h a testvereimet h kezeljem? (nem az nem mukodik h ne vegyem figyelembe ,mar 2 éve én avgyok a családban a hájas disznó)



2015. febr. 14. 20:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miert nem tarozik bele a tej es a joghurt? :) eddig mindehol azt hallani milyen egészséges :D jo mondjuk a tej Elvileg széklet keményítő vagy mi :D es igen tudok főzni :)
2015. febr. 15. 19:51
 12/17 A kérdező kommentje:
Napi 3 szor eszem is :) és a gyümölcsök sokhelyen aztirja a net hogy nem szabad Fogyókúra alatt enni. Én akarnák ilyen turmixokat h pl narancs ,répa,víz,citrom osszeturmixolva. Akkor azt nem szabad? :O banánt sem szabad turmixba? Vagy szabad a zöldség hisz vitamindus? ( ja es kétnaponta próbálok legalabb tojást enni) Ma egészen megertoek voltak. Viták árán de nem kellet ennem a tortából.Reggeli spagetibol.
2015. febr. 15. 19:55
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

[link]

a turmixos ötleted is butaság.

a banán egy cukorbomba.

2015. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyit mozogsz? Ez fontos szempont.
2015. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Napi 1 orat. Hetvegen egyszer uszom es szaunazom
2015. febr. 16. 08:40
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Azért írtam a pszichológust, mert segíthet a családi problémáid megoldásában!


Emiatt lepontozni...

2015. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem szokasom se zold se kék se piros kezet adni senkinek :/
2015. febr. 17. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!