Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le rovid ido...

Hogyan fogyhatok le rovid ido alatt?

Figyelt kérdés

168cm vagyok, 57kg.

Kb 48-50kg szeretnek lenni. Voltam mar annyi es akkor ereztem magam a legjobban (nem voltam korosan sovany vagy ilyesmi). Sajnos felszaladtak ram a kilok es most sehogysem tudom leadni oket.. A gond ott kezdodik hogy imadok nassolni.. Ha elkezdek egy fogyokurat, 1-2 napig birom, utana mar nassolok...

Mar egy ideje nem eszzek este 6 utan.

Irnatok nekem gyakorlatokat es etrendet amit kovethetek?

Tudom hogy nem lehet rovid ido alatt tartosan fogyni, azt szeretnem ha nyarra szep alakom lenne, de az elso celom az, hogy 1 honap mulva utazok kirandulni es addigra leadjak kb 5 kg-t :)

Elore koszonok mindent !!



2015. febr. 21. 13:39
 1/2 anonim válasza:
Napi 6x egyél keveset és fehérjedúsan. Mellette mozogj vmit, egy fél órás séta is elég a környéken. Én így étkezve + napi 1 óra edzéssel 8 kilót fogytam 1 hónap alatt.
2015. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ÉN is a botanicallal fogytam! tényleg jo étvágycsökkentő.

amugy szerintem a 168 centihez egyáltalán nem sok az 57 kg!

2015. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!