Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le?...

Ti hogyan fogytatok le? Megszeretnék szabadulni egy kis fölöslegtől. 😊 Többi lent. 👇

Figyelt kérdés

155-160cm,46kg és 14éves lány vagyok .

Elsősorban hasről és combról szeretnék fogyni.

Kérlek titeket ha van valami tapasztalatotok oss**tok meg velem .Esetleg olyan gyakorlatokat amikkel egyszerűbb lefogyni az előbb említett helyekről szívesen fogadom.

Vagy olyan könyvek amik segítenének.

Meg ami a legfontosabb az étrend , miből mennyit egyek mi az amit hanyagolják es mi az amiből esetleg többet is ehetek ?

Normális válaszokat kérek . 😉😁



2015. febr. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hova akarsz fogyni? 46 kilóval nemhiszem hogy annyi zsír lenne rajtad
2015. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
😨😨😨
2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs sok,de azért van mit leadni .😁
2015. febr. 22. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit!
2015. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mivel nem létezik helyi zsírégetés, nincs olyan gyakorlat, ami a csak a combodról tünteti el a zsírt.

egyébként a veled egykorú és egymagas lányok átlagosan 53 kg-t nyomnak (OÉTI adat) Egyébként túl sovány se vagy, ettől függetlenül vigyázz,ne kezdj fogyókúrába, ilyenkor a legkönnyebb anorexássá válni. Sportolj sokat, egyél egészségesen, sok fehérjével, valószínűleg még úgyis fogsz egy adagot nyúlni! Ja, és ha nekiállsz diétázni, akkor az a kis izmod, ami van, eltűnik, és felette sokkal plötyibb lesz a bőr.

2015. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem fogyókúráznod kellene, hanem elkezdeni valamit sportolni. Ne sovány akarj lenni, hanem sportos ;)
2015. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ..😉😊

A válaszokat olvasva eldöntöttem hogy Naponta sportolni fogok .

Hétköznap Rubint Rékazni ,hétvégén meg elmegyk futni vagy biciklizni 😁

És az étrendemen is változtatni fogok ..

Ha van elég kitartásom Szerintetek sikerülni fog ??

És ha igen akkor Szerintetek mennyi idő alatt ??

2015. febr. 27. 05:33
 8/8 anonim válasza:

Rajtad múlik, hogy sikerülni fog-e.

Én a helyedben nem gondolkodnék azon, hogy sikerülni fog-e, hanem mondjuk már el is kezdeném a gyakorlatokat :D

Sok sikert és kitartást hozzá! :)

2015. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!