Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan étvágycsökkentő...

Létezik olyan étvágycsökkentő ami az agyra hat és hatásos?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amit gyógyszertárakban is be lehet szerezni, nem kell rendelni. Előre is köszi!
2015. márc. 6. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Étvágy csökkentő...-_-Ennyi lusta ember nem lehet a világon.

Nem az étvágyat kell csökkenteni hanem az étrendet megváltoztatni

2015. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

zsír a neve.

azért érzel éhséget az étkezések között,mert ch-t eszel.

ez felkúrja az inzulinszinted,majd hirtelen lezuhan,ekkor jön az éhség.

a zsír kiválóan tudja fedezni az energiaigényt,de nem emeli az inzulin szintet döntően és egészségesebb is mint a ch.

a kompromisszumos megoldás,hogy csökkented a ch-t és emeled a zsírt.

2015. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Agyra ható szert csak annak érdemes szedni, akinek van agya. Szóval elképzelhető, hogy pénzkidobás lenne.
2015. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Drága első válaszoló!:) 5 éve próbálkozok mindeféle diétával és mozgásformával viszont a mindennapos stressz miatt nem tudok lemondani az ételektől ezért gondoltam valami olyan étvágycsökkentőre amivel elvehetem a gondolataimat az evésről:) Köszönöm hogy szart se tudsz az életemről de azért lustának nevezel!:)
2015. márc. 7. 15:41
 5/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Köszönöm a tanácsot!

Harmadik: Gondolom neked is nagy agyad lehet!:) Élj vele boldogan!

2015. márc. 7. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted fel a kérdést.

Neked nem étvágycsökkentő kell, hanem stressz oldó. Ha elmondásod szerint azért eszel, mert sokat idegeskedsz, akkor valamilyen természetes nyugtató kell. Tea, vagy vitamin formájában. Kezdetnek. Patikában biztos tudnak neked ajánlani ilyet. Ha nem használ, akkor pedig orvossal kell kiíratni nyugtatót. Az a baj, hogy a stressz az nem csak az étvágyadra és ezáltal a diétádra hat ki rosszul, de az egészségedre is káros.


Máskor pedig kicsit világosabban fogalmazz, mert ez a kérdés kb. azt tükrözi, amilyen válaszok érkeztek eddig.


Ui.: Az agyas voltam.

2015. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy kaptam egy rendes választ. Elnézést amiért nem jól fogalmaztam!
2015. márc. 15. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!