Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos étvágycsökkentő?

Hatásos étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Szeretek enni, de 10 kgot leakarok dobni magamról nyárra. Össze vissza étkezem, és edzeni sincs nagyon időm eljárni, általában reggeltől estig dolgom van. Valaki tud hatásos, árban olcsó és egészséget nem kockáztató étvágy csökkentő szert?

2013. febr. 9. 13:34
 1/8 Awful11 ***** válasza:
A koplalással szépen le fogod adni az izmaidat, de a zsírt azt nem, és sokkal rosszabbul fogsz kinézni mint most! A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell. Ilyen étvágycsökkentő szarokkal tényleges fogyás nem érhető el!!
2013. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Pont ahogyan az előző leírta.

Csak a megfelelő táplálkozás hoz normális eredményt, egyébként egy rendes diéta nem az éhezésről szól, persze a csokika, sütike és egyéb f*szságokat ki kell venni az étrendedből. Ez a tipikusan lusta vagyok hozzáállás.

2013. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Igen, edzeni neked sincs időd, viszont kérdéseket írogatni, netezni, úgy látszik, hogy van. Megfelelő diéta (sok fehérje, kevés szénhidrát) és mozgás/edzés kéne. Persze ezekhez le kéne győznöd a lustaságod.
2013. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Étvágycsökkentő: jóllakni értelmes kajával, ez 100%-ban csökkenti az étvágyat órák hosszára!
2013. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Igen, edzeni neked sincs időd, viszont kérdéseket írogatni, netezni, úgy látszik, hogy van. Megfelelő diéta (sok fehérje, kevés szénhidrát) és mozgás/edzés kéne. Persze ezekhez le kéne győznöd a lustaságod."


Mint írtam, reggeltől-estig suliban vagyok és dolgozom. És nem azért nem járok már le edzeni mert "lusta" vagyok, hanem mert időt nem tudok rá hagyni. "De arra van időd, hogy netezz stb.." Amíg felrakom a kérdést, az 2 perc. Az ilyen válaszokkal hanyagoljanak a kedves hozzászólok. Vagy adj egy tanácsot vagy inkább ne írjál semmit.

Aki rendesen válaszolt annak pedig köszönöm.

2013. febr. 9. 15:47
 6/8 anonim válasza:
Minden magas rosttartalmú étel csökkenti az étvágyat. Ezek általában alacsony GI-ű szénhidrátok, tehát csak minimálisan emelik a vércukor szintet. Persze azt te is érzed, hogy az igazi megoldást egy jó étrend és a sport jelentené. Igazából minden csak akarat és önuralom kérdése, ezek nélkül semmi nem megy...
2013. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj már megint mindenki jön a helyes táplálkozással meg "BIZTOS VAN IDŐD, CSAK NEM AKAROD HOGY LEGYEN...." -.-

nem unjátok még? a kérdésre kéne válaszolni és nem kioktatni!


alma, magvak, p57 hoodia ;) ennyi!

2013. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te is a helyes táplálkozással jöttél, feltűnt Utolsó?


Az alma, az olajos magvak és a gyógynövény izé MIND táplálkozáshoz tartozik.


Jajj, most én is kioktató lettem? Neeeem.

2013. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!