Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenképpen a futás vagy más...

Mindenképpen a futás vagy más is szóba jöhet?

Figyelt kérdés

170 cm és 60-61 kg lány vagyok 18 éves. Van rajtam egy kisebb felesleg amit leszeretnék dolgozni és úgy gondoltam olyan 55 kg lenne a cél. Mivel háj van rajtam nem vészesen sok de van egyből azt gondoltam hogy ezt futással lehetne a leghatékonyabban eltűntetni. Annyi a baj hogy a futás nem tartozik a kedvenc mozgásformáim közé. Jobban pártolom az ilyen erősítő gyakorlatokat hasprés, lábgyakorlatok,súlyzózás ilyenek. Nem tudom hogy vajon ezekkel is fogyhatok vagy valami más mozgásformát mindenképp alkalmaznom kell? Kondi terem itt nincs ahol élek majd szeptembertől ha pestre költözök ott mindenképp eljárok majd de nyárra szeretnék jó formába jönni és ezért kérem a segítségeteket!

Az étkezéssel nincs problémám megtudom állni hogy ne faljak csokit meg fehérkenyeret ilyenek.

ELőre köszönöm a segítséget!



2015. márc. 10. 17:10
 1/3 Csiß ***** válasza:
Az erősítő gyakorlatoktól nőni fog a súlyod.Az izom nehezebb,mint a zsír :) Persze ez nem baj,mert az izom határozza meg az ember alakját.A futás (nem túl intenzív kocogás) a legjobb zsírégető.Esetleg kerékpár,de ott nagyobb távot kell lenyomni ugyan azért az eredményért.
2015. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Philipp Gábor ***** válasza:
A kondi mellett legjobb az alacsony intenzitású de a hosszan tartó mozgás.Pl kocogás.tempós gyaloglás,bicikli.Ezek az un.aerob mozgások.A zsír csak így tud hatékonyan energiává alakulni mert 5x annyi oxigén kell hozzá mint a szénhidráthoz.A kondi meg jó mellette mert az erősebb izom több zsírt éget de az előbb említett mozgások fogják lehúzni a zsírt.
2015. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm , akkor kocogás lesz! :)
2015. márc. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!