Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon Szeretnék fogyni de...

JohnWolf kérdése:

Nagyon Szeretnék fogyni de nem tudom hogy?

Figyelt kérdés

179cm 95kg 16/f Reggelről semmit nem szoktam enni délben valami kisebb tányér ételt (pl.Rizst húsal vagy pörköltet) szoktam enni vacsora 2 szelet kenyér általában melegszendvics(18:00-19:00-kor) Nem tudom miért nem mennek le a kilók? Mindennap minimum 1 órát sportolok ami foci és kondi. Ti mit ajánlanátok? Bármit kipróbálnák bár próbálkoztam koplalással nem ment. Több fogyokúrát nem nagyon próbáltam nem tudom, működnek?


UI:Súlyos csoki függő vagyok általában hetente 2-4x eszek csokit vagy ahoz hasonlót eszek mivel anyu cukrász így nem bírom ki hogy ne egyek belőle. Szerintetek mi legyen hogy áljam meg?



2015. márc. 17. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szarul kajálsz, mi az, hogy nincs reggeli, normál ebéd és vacsora? Ez mennyiségi és minőségi koplalás is, az anyagcserédnek betettél vele.


Amíg ennyi édességet eszel, nem is fogsz fogyni, ahhoz normál étkezés kell.

2015. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan nagy túlsúly. Fogysz 10 kilót és rendben vagy. Ez egyáltalán nem vészes.
2015. márc. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam hasonlóval, de mentségemre váljon, hogy akkor kb. 12 éves lehettem. A lényeg, hogy sz@r kajákat éve hiába vársz eredményt. Ha még ezek mennyiségét is csökkented, jó kis vitaminhiányod lesz, mint nekem annó( fáradékonyság, hajhullás, megnyúlt bőr, lehetne még sorolni).

Azt ajánlom, hogy értékeld át az egész étkezésed. Minimum négyszer kellene enned naponta (a reggelit nem kihagyva), a kettő nagyon kevés. Én napi 4-5ször eszem, mégis fogytam 13 kilót. Igaz hogy vacsorára fehérjét fogyasztok(csirke, hal, túró, tojás)némi zöldséggel és nem melegszendvicset.

2015. márc. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A csokit illetően meg, ha annyira nem tudsz megválni tőle, akkor számolj kalóriát, és annyit egyél, amennyi belefér a keretbe. Ezt tedd maximum heti 1-2szer.
2015. márc. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!