Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Futás tényleg fogyaszt?

A Futás tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok? Ha fogyni szeretnék tényleg a futás a legjobb módszer? Persze helyes étrenddel gondolom. Vagy milyen mozgás fajtát, avagy étkezési rendet javasoltok? Nyárra szeretnék jó formában lenni..most 59 kiló vagyok egy olyan 55-re simán leszeretnék menni

2015. márc. 17. 21:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Mindenféle mozgás jó csak rendszeresen és elég ideig csináld
2015. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, fogyaszt.
2015. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csiß ***** válasza:

"Persze helyes étrenddel gondolom"


Csak azzal ér valamit a kocogás.A fogyásban a mozgás 30%.A többi a normális étkezés.Viszont csak a kettő együtt működik.Külön-külön nem.

2015. márc. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2015. márc. 18. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt írnám, hogy nem fogyaszt.


Az izommunka nem fogyaszt, csak némileg megnöveli az energiafelhasználásodat, de ez önmagában egy olyan kis arány (bár fontos a mozgás), kb. 80% étrend és 20% a mozgás szerepe fogyásnál.


Abba is bele lehetne menni, hogy miért nem jó futni, vagy legalábbis a legtöbb embernek akik nem is futnak helyes technikával, miért rossz, miért kellene jobb edzésformát találniuk a futás helyett, vagy legalább mellé.

2015. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tápihápi visszatért? OMG, nem tudtam mi hiányzik *irónia*
2015. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csiß ***** válasza:

@tegnap 21:56


Megoszthatnád velünk a titkot mik ezek a jobb edzésformák.

2015. márc. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magad is utánanézhetsz milyen mozgásformák mire jók, a kérdezőnek amennyiben szintén érdekli leírnám, de igazából már nem vágyom más emberek győzködésére. Már én is értem, hogy alapvetően nem számít más emberek vallása, úgyhogy komoly kérdéseket meg lehet írni privátban, de értelmetlen vitákkal már nem szándékozom foglalkozni 'más vallású' emberekkel.
2015. márc. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!