Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este, lefekvés előtt semmit...

Este, lefekvés előtt semmit nem szabad enni?

Figyelt kérdés
Állandó délutános vagyok,5-kor van kajaszünet.11 után érek haza,farkaséhesen.Sajtot szoktam enni,retket vagy 1-2 db virslit.Megfürdök és azonnal fekszem is le.Ezzel megölöm a diétámat?
2015. márc. 19. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hulyeseg, egyel nyugodtan. Kaloriakeretben ferjen be, meg estere ne legyen sok szenhidrat, aztan ennyi.
2015. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 angelside ***** válasza:
A napi kajám 50%-át lefekvés előtt 2 órával eszem meg, és semmi "hátrányom" nincs belőle. Napi szinten ne edd túl magad.
2015. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is eszek lefekvés előtt szinte mindig....este 11-kor is. Jan. óta 10 kiló lement. Szerintem sem probléma.
2015. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban ugye nagyon megoszló nézetek vannak, tehát azt nem lehet általánosságban kijelenteni, hogy lefekvés alatt semmit nem szabad enni.


Ha enni szeretnél este, nézz utána a warrior's diet előnyeinek. Ha nem szeretnél este enni, nézz utána a késői étkezés esetleges hátrányainak.


Szerintem fontosabb mit eszünk, illetve egyénre kell bontani ki hogyan viseli a késői étkezést.

2015. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kellene kerülni a lefekvés előtti étkezést, mert rosszabbul alszik tőle az ember. De ha neked nem okoz gondot, akkor egyél, korgóhassal rosszabb lenne lefeküdni.
2015. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. márc. 19. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
azt mondják, hgy lefekvés előtt 3 órával szabad még enni, utána nem nagyon, de gondolom te ezt nehezen tudnád kivitelezni. ez így nem gáz szerintem, végülis nem egy fél disznót eszel meg naponta:D és ha eddig nem szedtél fel több kilót ezzel az életmóddal akkor nyugodtan folytathatod.
2015. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Új munkahelyem van,nemrég kezdtem,de épp a diétám közepén tartok.Fizikai munka,szóval mozgok eleget az edzéseken kivül is.
2015. márc. 19. 17:20
 9/9 anonim válasza:
Ez is egy megoldás :)
2015. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!