Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasamból szeretnék fogyni...

A hasamból szeretnék fogyni 89 cm a derekam, legalább egy 20 cm. T szeretnék. Mi a legjobb és gyors módszer?

Figyelt kérdés
Ab tronic és sauna beltről milyenek a tapasztalatok?
2010. febr. 16. 16:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem elengedhetetlen. Nézd csak meg az anorexiás csajszikat. Mit edzenek azok, semmit. Csak cigiznek :)

Tény, hogy normális ember karbantartja magát fizikálisan és sokkal jobban nézki, mint aki nem edz.

2010. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20:29 te aztán egy értelmes ember vagy. egy betegséggel érvelsz a hülyeséged mellett?? gratulálok.
2010. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

20:53 vagyok még mindig.

és igazad van valóban nem elengedhetetlen. le lehet dobni több kiló izmot adiplex és társaival is ami majd zsírban jön vissza. le lehet dobni több kiló húst úgyis hogy nem eszik semmit egész nap és az is majd egyszer zsírba jön vissza. sorolhatnám reggelig. a csodafogyókúrák kb 98% a kamu és csak üzleti célt szolgál gyakorlati haszna semmi nincs. sőt káros az egészségre. ez is egy út. csak nem hiszem hogy a csajszi ezt szeretné.

2010. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én nem beszéltem adipexről és hasonló dolgokról. Az anorexia mentális betegség csak éppen bizonyítja, hogy mozgás nélkül is lehet fogyni. Nem az anorexia követésére hívtam fel a figyelmet.

Nem értem miért kell túlzásokba esni. Visszafogott kalóriákkal minden akadály nélkül lehet fogyni

Érdemes modellezni és részekre szedni a problémát mert sokan egyáltalán nem értik. Diéta és mozgás, két külön dolog. Lehet valaki nagyon fitt és izmos úgy, hogy közben hájas disznó, angolul "fitfat".

2010. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
akkor mond el nekem kérlek visszafogott kalóriával mozgásszegényen mi készteti majd zsírégetésre a szervezeted? ahhoz olyan tartományba kéne vinni a pulzusod jóember. az hogy fogyni fogsz az előbb írtam nem azt jelenti hogy zsírt égetsz ezt fogja már fel mindenki!
2010. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
és az anorexia nem modellez semmit ugyanis ott leállítod a tápanyagbevitelt! egyértelmű hogy olyankor a szervezet mindent amit lehet energiává alakít át. de elsőre az izmok lesznek lebontva mert azok fenntartásához kell a sok energia. mivel pont az nincs lelebontja a testünk és ezzel spórol. a zsír a tartalék. az utolsó elem amihez nyúlni fog.
2010. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A te állításod szerint, ha valaki kevesebbet eszik, akkor nem csökken a zsír, csak az izom! Biztos vagy ebben?

Ez csak akkor igaz, ha nagyon erős a kalóriamegvonás és ez is csak rövid időtávra érvényes. Én egy normális, heti fél kiló...1 kiló fogyásról beszélek.

2010. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

igen biztos vagy abban hogy a testünk először az izmokat fogja leépíteni. mert azok fenntartásához kell a sok energia, és mivel ezt megvonod, spórolás gyanánt felszámolja! nem állítom hogy abszolút nem fogy a zsír, abból is fog lemenni(genetikától is függ mennyi) DE az izmokat 100% hogy szépen visszabontja a testünk. ezért ha valaki zsírt akar égeti akkor kardióval, esetleg ráépített diétával lehet elérni ezt. ez az egyetlen megoldás. tudom mert lassan 10 éve foglalkozok testépítéssel.

csak hogy saját példát hozzak fel. 1 éve kb elég szar passzba kerültem magánéleti válság stb. az edzéseket abbahagytam az étrenddel leálltam, sőt alig ettem valamit. még egy átlag ember szintjét sem ütöttem meg, pedig előtte 4-5 ször annyit ettem/nap. ennek az lett az eredménye hogy alig több mint egy hónap alatt 12 kg izmot dobtam le! zsírt is veszítettem természetesen, de egyáltalán nem annyit. hasamon volt több felesleg kb pár centit csökkent a kerülete ennyi. észre lehetett venni hogy kisebb de ugyan úgy zsír réteg maradt rajta és nem ment le 5 hónap alatt(ennyi ideig nem edzettem nem ettem normálisan) egyáltalán több a pár centin kívül. muszáj reggelente éhgyomorra futnom hogy le tudjam szedni mert diétázni most nem tudok. ez az én tapasztalatom, azért írom le hogy tanuljatok belőle. nekem ez a 12 kiló kb egy hónap alatt izomba vissza is jött az izommemóriának köszönhetően. csak el kellet kezdenem enni, és edzeni. de ha pl a kérdező csaj jár így ő már nem lesz ilyen könnyű helyzetbe. ugyanis az izom gyorsan leépül, de visszaépíteni már nem olyan egyszerű feladat. ezért mondom nem ugyanaz a fogyni és a zsírt égetni. fogyni egyszerűen lehet de zsírt égetni már annyira nem.

2010. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

és különben is ha lenne egy kis eszed akkor senkit sem buzdítanál ilyen hülyeségre hogy ne mozogjon ne sportoljon, mikor ha értesz hozzá kicsit is tudnod kellene hogy a sport alapvető dolog lehetne mindenkinél!! az anyagcsere mi mástól gyorsulna fel? úgy nem jobb intenzitású a fogyás? ráadásul formál keményen azon kívül hogy erősíti az érrendszert az állóképességet és sok helyen ahol eddig zsír volt most izom lesz a helyére beépítve. ez sport nélkül mind nem így történik nemde?

na de részemről téma off. a csajnak akartam tanácsot adni ezen túl vagyok. hogy itt ki mit hisz miről meg mi a véleménye különösebben nem érdekel. a saját szervezetével mindenki úgy játszik ahogy akar, de vigyázzunk legalább arra milyen tanácsot adunk másoknak

2010. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
hullahopp karika. hidd el nagyon gyors az eredmény. köbö 2 hétig csináltam minden este 40 percet és nagyon megcsinosodtam.(: ráadásul nem is unalmas. weszel egy nehezebb fa karikát. este beállsz a tv elé és hullahoppozol. hidd el megéri. sok sikert.! (mellette nem baj ha futsz az csakmég rádob egy lapáttal)
2010. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!