Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni 10 kilót?

Figyelt kérdés

10 kilót szeretnék leadni diétával (életmódváltással) és minden napi mozgással (szobabicikli/intenzív séta), ezek mellé beiktatni heti 3 erősítő edzést.

Ti milyen ételeket fogyasztotok nap mint nap? Miből áll egy napi étkezésetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 24. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
3 honap alatt sikerulhet.
2015. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp fogytam, nekem az első 10 kilót fizikai munkával tudtam ledobni a munkahelyemen. Az is tartott nekem 3 hónapig ha jól emlékszem. De nekem a tényleges fogyásom jó 1 évbe tellett az idő alatt még 25 kilót dobtam le magamról meg izmosodtam is.

Nálam amikor elkezdtem sportolni akkor hirtelen 5 kilót adtam le 3 hónap alatt, de utána beállt heti 1 kilós fogyásra és sokan mondják hogy az az egészséges.


Ha te így becsületesen tartod és nem mész át drasztikus verzióba amikor már enni is alig eszel akkor durván fogyhatsz de ugyan akkor később vissza is hízod.


Meg én javaslom hogy ne mozogj minden nap, a szervezetnek kell a pihenés ilyen téren mert utána leállsz a fejlődésben és csak vergődsz plusz minden vitamint, tápanyagot elvesz tőled az immunrendszered is romlani fog, könnyebben betegszel majd le. Velem is ez volt hogy annyira túlzásba estem hogy minden megállt, vergődtem, fáradékonyabb voltam, és 2 hetente volt valami bajom, pedig nálam évi 1-2 olyan hét van amikor beteg szoktam lenni. Heti 4-5 nap mozgás bőven belefér, de az is jó ha csak minden másnap mozogsz. És a kajába heti 1 bűnözés is belefér amikor lehet egy picit nasizni meg nem annyira odafigyelni de ezt is mértékkel persze.

2015. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is pont 3 hónap volt :) :)

160 centi, 68-ról 58-ra, 35 évesen, mozgás nélkül, candidadiéta követésével. meg is tartottam azóta is (ennek már 3 éve)

én nem sportoltam mondjuk, de a candidadiéta elég kemény kritériumokat tartalmazott (de nagyon egészséges, pozitív és nagyon hatásos módszer)

2015. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 24. 20:29
 5/5 anonim válasza:
Csoki cukor, tészta kuka, sok zöldség gyümölcs, husi. heti két 30-30 perc kocogás aztán meg sok sok sok víz és kész a varázslat
2015. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!