Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet így fogyni? (kondi+futás...

Lehet így fogyni? (kondi+futás+bicó+protein)

Figyelt kérdés

Beérek terembe és általában 20-30 perc futással kezdek. Citromos vízet használok. Ezután nekiállok gyúrni és a végén "levezetésként" biciklizek és futok pár percet.

Miután végeztem az egésszel 40g protein shake-t iszok és néha vacsora helyett és edzés előtt is.

A legfőbb cél az, hogy fogyjak és persze minél hamarabb.


Jó úton haladok vagy min kellene változtatni? Több idő futás? Több protein bevitel?


2015. márc. 24. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az alap étkezésen.
2015. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A mozgás jó, azt kéne tudni,hogy hány kcal-t viszel be egy nap és miket eszel.

A fogyás nagyobb %-a az étrenden múlik.

2015. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tejtermékeket, szendvicset(sajt-hússal), tojás és ha van lehetőség rá akkor csirkemell.


Ezek közül melyiket tartsam, melyiket dobjam, mit adjak hozzá?(rizsre gondoltam, de ezt sem minden nap eszek)


Egy átlagos nap ennyit eszek. Van mikor sokkal kevesebbet és van mikor több dolgot. (sajnos néha befut 1-1 cukros étel is)

2015. márc. 24. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:

A szendvicset dobd, max 1-2 delelott, teljes kiőrlésű pekarubol.

Pontos kalória bevitelt kéne megállapitani egy napra,de ehhez kéne a magasságod, súlyod,testalkatod.

És túrót( zsírszegény) is nyugodtan iktass be,sok benne a fehérje, és vacsira tökeletes, nem telít el,de pont annyi idôre jól laksz tôle, mig el nem alszol.

2015. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi baj a szendviccsel? (sulira azt kapok.. mégsem tudok vinni egy tál csirkemellet lakomázni.. érted mire gondolok)
2015. márc. 24. 21:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Magasságom az kb 185cm és 100kg a súlyom.
2015. márc. 24. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudom,én is azt viszek suliba/munkába.

Azért mondom,hogy cseréld le teljes kiőrlésűre.

2015. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)


Egyéb megjegyzés?

2015. márc. 24. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Részemről nincs,csak hogy állj be egyfix kalóriamennyiségre,amit megeszel és tartasz.

Kalóriabázis.hu segíthet,nem akarok rosszul tippelni,en 80kg-osan 1500-zal fogyok,neked így tippre 1800-1900at mondanek,de majd az oldal kiszámolja neked :)

2015. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miota van kitiltva az iskolabol a "csirkemell lakoma"? XD
2015. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!