Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt 3,5 kg fogyás...

3 hét alatt 3,5 kg fogyás megfelelő gyorsasságú?

Figyelt kérdés

Járok edzeni is, bár néha nincs kedvem elmenni, de a kajára nagyon figyelek, csirkét eszek, sok zöldséget, kevés szénhidrátot, fehérjeport, L-karnitint edzés előtt és kb 3 naponta 1 kocka étcsokit.

Ez így jó szerintetek? Nagyon lassúnak érzem a fogyást, de nem megy gyorsabban és tartós eredményt szeretnék, nem jojózni.

168 centihez 100,3 kilóról indultam, sajnos nagyon kövér vagyok :( most, pont három hét alatt 96,8-nél tartok. Jól haladok szerintetek?


2015. ápr. 3. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó tempó, igazából a heti 0,5-1kg fogyás tekinthető egészségesnek, ennél többet ne akarj, ez így jó! Gratulálok az eddigi eredményeidhez!:) Így tovább!

(UI: ma nagy divat a szénhidrátot gyanúsítani a hízások miatt, de ez így nem igaz, nincs a chval semmi baj! Csak a finomított szénhidrátokkal, illetve ha túllépjük a kalóriaszükségletünket)

2015. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eszek szénhidrátot, csak nagyon keveset: kb csak reggelire 1-1 teljes kiőrlésű kiflit, vagy ritkán még vacsira egy fél szelet barna kenyeret. Növényi, telítetlen zsírsavat is eszek, olívaolajat és szezámmagot, de csak módjával.

Köszi a bíztatást, tudom, hogy ez még nem nagy eredmény, de legalább elindult :)

2015. ápr. 3. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes,heti 1 kg ami még jónak mondható.Saját példa én 17 évesen 95kilórol indultam és mostanra 72kg vagyok.Már több mint fél éve tartom ezt a súlyt nem híztam vissza.És most megint elkezdtem 65-re szeretnék lefogyni.(Alacsony vagyok). Nagyon fontos a mozgás ezt ne feledd.Én nem járok edző terembe,de minden nap biciklizem legalább 1 kilométert valamint heti 2-3x futok,illetve kardió edzéseket végzek.Sok sikert és kitartás kívánok a továbbiakban.Ha te is akarod sikerülni fog,csak rajtad áll vagy bukik :).
2015. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nagyon szép eredmény, nem hinném, hogy ez lassú fogyás, hiszen azt mondják, hogy heti 1 kg az ideális. Én is fogyókúrázom, mondjuk szedek étvágycsökkentőt, és így havi 4-4,5 kg megy le.

ha így folytatod, biztos nem fogsz jojózni:)

2015. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok! Köszi a lelkesítést, nektek is kitartást :)
2015. ápr. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!