Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis pocakom. Hogyan...

Van egy kis pocakom. Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és van egy kis pocakom,ami nagyon zavar.(Nem háj!!!)Szerintetek,hogyan tüntessem el?

Nagyon édes-szájú vagyok,sajnos és rengeteg édességet megeszek.


2010. febr. 19. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

"Nagyon édes-szájú vagyok,sajnos és rengeteg édességet megeszek."


Mondjuk ezt ne csináld, mert ettől csak tovább hízol.

Neked elég a több zöldség-gyümölcs és a sok mozgás, mert még fejlődésben vagy.

2010. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha majd tényleg zavar, akkor leállsz az édességekkel. ENNYI
2010. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
en is szeretem az edesseget, de megtanultam valoban taplalo finomsagokat kesziteni, mert nemcsak az alakom de az egeszsegem is feltem. jotanacskent mindenhez hasznalj, mezet vagy agavet (ez egy nagyon finom termeszetes edesito) probalkozz a gyumolcsokkel, nyersen, edesitve ,vagy turmixolva.
2010. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne egyél édességet de a legfontosabb mozogj!!és ne a gép előtt ülj (én is ott ülök XDXD)ha úgy könnyebb győzd meg a barátnődet h menjen veled futni, sportolni és gondolom tesi órán (ha csak nem kemény a tanár) végig dumállod ahelyett h télleg csinálnál vmit ha nem így van akkkor bocsi
2010. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!